Přejít na obsah

sakra


cosby

Doporučené příspěvky

prave jsem se napil ledoveho broskvoveho caje (byl jsem pro nej az v lednicce)

jo a mam hlad jako svine........dnes jsem nic nezral, kdyz nepocitam rano tatranku arasidovou......

já jsem dorazil z podnikového rautu lol Takže nažratý, pžepitý x litry multivitamínového juice. Musel jsem se jít vysrat a teď netím. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave jsem se napil ledoveho broskvoveho caje (byl jsem pro nej az v lednicce)

jo a mam hlad jako svine........dnes jsem nic nezral, kdyz nepocitam rano tatranku arasidovou......

já jsem dorazil z podnikového rautu lol Takže nažratý, pžepitý x litry multivitamínového juice. Musel jsem se jít vysrat a teď netím. :smich:

na to chlastání je blbý jezdit do práce přes 70km. Banda je nalitá a já střízlivej :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosi hosi....... :smich:

cosby: to same s telefonem vyvedl otec a taky se Siemensem, mel ho pul dne uplne novej, ale ten telefon to uz nerozchodil....... lol

TomasB: juuuuu cunik, bych si dal taky, delas mi chute......huaaa....

a kucí, kdyz jsme u tech zivotne dulezitejch zprav, tak mam uplne cervenou hubu, krk, ruce a nohy.......dnes to v Panenskem Tynci pekelne palilo......ale bylo suprove..... :)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Hoši to já,je to asi rok jsem seděl na hajzlu-vlastně WC a jak jsem byl hotov,tak jsem vstanul,spláchnul a v tu chvíli mi tam spadl i Siemens.Hovno ne hovno,ruka a vylovila Simens přímo z klobuka :D:D Ale vyčistil,vysušil a šlapal dále

... a navíc "voněl" jako nikdy předtím, že? :D:smich::smich::smich:-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...