Přejít na obsah

Zajištění koberečků


koss4ever

Doporučené příspěvky

Zdravím,

Mám v octavii RS (rv.06) látkové koberečky a jsou přichyceny otočnými špuntíky které jsou připevněny ke koberci na podlaze. Koupil jsem si originál gumové koberečky od dealera škody a tyto koberečky mají jiný typ přichycení (jsou na jiný typ špuntíků, Ve škodovce mi řekly že ty původní mám normálně vyšroubovat a našroubovat ty druhé které mi daly k těm gumovým koberečkům. Bohužel věc se má tak že ty původní vyšroubovat nejdou (protáčí se a nic). Můžete mi poradit jak ty původní špuntíky tam drží ? a co mám udělat abych je dostal ven ?

přidávám foto ať jsme v obraze,

1. foto : otočný původní špuntík

2. foto : otočný původní špuntík s nasazeným koberečkem

3. foto : gumový kobereček

4. foto : špuntík ke gumovému koberečku

post-50260-096157200 1291644228_thumb.jp

post-50260-092103000 1291644234_thumb.jp

post-50260-052894900 1291644239_thumb.jp

post-50260-054671700 1291644244_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna v létě jsem je měnil ty přední jsou nacvaklé v takové plastové podložce, která je pod koberce takže se musí jakoby vyloupnout. Pouze zadní koberce mají takový ten vrut, který se vyšroubuje.

Díky za radu, gumové koberečky jsou na místě, s těma předníma to byl boj :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 2 roky později...

Zdravím, ve firmě jsem podědil O2 kombi (RV 2006). Kolega se k ní nechoval zrovna nejlépe, na interiéru je to znát. Postupně si s tím snad poradím.

 

Nyní mě trápí přichycení koberečků. Jsou to takové zámky, kterým se otáčí vrchní část. Právě ty vrchní otočné části některým příchytkám chybí a zámky jsou tak nepoužitelné. Chtěl bych celé příchytky koupit a vyměnit, ale nemůžu přijít na to, jak původní vyndat. Díval jsem se na obrázky a měly by v podlaze (v koberci podlahy) být snad jen přišroubované, ale ať s nimi otáčím na kteroukoliv stranu, ani se nehnou. Otáčet s nimi jde, ale nahoru ven z podlahy (koberce) nelezou. Nechci je páčit silou a udělat si mega díru v koberci, to za to nestojí..

 

Pokud by mi někdo mohl v začátcích s O2 pomoci, budu moc rád..

 

Díky, Vašek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, díky za info. Ano mám, ten druhý. Takže tu malilinkatou podélnou (oválnou) část, která se točí, vezmu z nové celé příchytky a zbytek zahodím? Jsem myslel, že je to tak, že původní celou vymontuji a nahradím celou novou. Raději se ptám, než něco zkazím..  

 

Díky, Vašek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...