Přejít na obsah

Louže pod autem z klimatizace


:Petr

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny. Možná řeším voloviny, ale všimnul jsem si, že pod některými OII (hlavně FL) se dělají někdy poměrně velké louže z klimatizace. Pod mým autem kape voda jen když jej postavím někde v kopci čumákem dolů. Ještě jsem nezkoumal odkud přesně to kape, ale nějaká rada odkud by to mělo kapat a na které místo bych se měl zaměřit by pomohla. Nemůže tam být něco ucpaný? Climatronic nesmrdí, chladí normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona je nejspíš i velikost louže úměrná počtu cestujících ve voze......pokud je vůz plně obsazen a všichni dýchají o 106 tak taky klima bude mít co vysoušet.

pokud naopak jezdíš hodně sám (jako já)....často nebude po loužičce ani stopy.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale všimnul jsem si, že pod některými OII (hlavně FL) se dělají někdy poměrně velké louže z klimatizace.

Můžu potvrdit. Moje OII FL dělá dost velké louže,obsazení je většinou dvě osoby. Když jsem to viděl poprvé,až jsem se lekl,co se to děje. Na mé předchozí FI,nebo služební FII ukápne sem tam nějaká kapka,ale tady je té vody opravdu dost. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpovědi. S tím pp kolem je to tak, všimnul jsem si na zemi na parkovišti když jsem šel od auta, že při zatáčení vpravo odtud kape voda. Jezdím buď sám nebo 2 lidi. Když jede jednou za čas víc lidí, většinou jsou jiné starosti. Až bude čas možná pod to pro jistotu vlezu a mrknu tam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...