Přejít na obsah

mrtva prava strana svetel, plus palubovka napul mrtva


metan

Doporučené příspěvky

ahoj,

hledal jsem hledal ale nasel jsem reseni jen z poloviny meho problemu. felicic LXI (1995) jsem prebral po tete ktera o problemu vlastne ani nevedela.

prvni pruser byl kdyz mi nesvitila cela palubovka plus obe predni parkovacky (zadek nevim)

nasel jsem si tady na foru, ze jde o pojistku cislo 22 (7,5A) a bezel ji vymenit. vysledek je ten, ze se mi rozla palubovka ale jen neco, ukazatel rychlosti to podsvetluje zrhuba do tech 140 a pak je to tmave, to same hodiny, to same stelovak teploty vetraku, proste napul.

svetla se vyresily taky napul rozlo se leve parkovaci a zadni leve taky.

a ted si nevim rady s pravou stranou auta kde teda predni parkovacka nesviti a ani zadni svetlo nesviti, (kdyz tapnu po brzde tak se rozne) ale klasicke sviceni ne.

vse mysleno z pozice ridice (prave svetlo, predni zadni) prava strana palubky (budiku)

porad sazim na nejakou pojistku ale nevim jestli to ma felicie takhle rozdele, leva/prava strana. snad nepujde o vetsi pruser s elektrinou.

do auta je dodelavane radio pokud by to melo nejak pomoct. ale to hraje. jen me teda prekvapilo, ze jede ikdyz neni klicek v zapalovani. ale baterka drzi, vlastne celkove auto funguje bez dalsich problemu.

dekuji za vas cas, budu to tu sledovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jako na potvoru jsem nasel to co jsem hledal (par dni)

a to je schema tech pojistek, takze by to mohla byt pojistka č.11 Pravá obrysová světla, do 12/97 akustická signalizace světel - 7,5 A

jen teda nevim jestli to vyresi i tu palubovku.

zitra zkusim!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...