Přejít na obsah

Jaká kola/pneu můžu dát na svoji Fabii


funtom

Doporučené příspěvky

CO LIDI ŘÍKÁTE NA TYHLE?

http://www.rajpneu.cz/katalog-pneu.htm?ses...0060&page=0

CHTĚL BYCH SI KOUPIT NOVÝ ALU S PNEU NA LÉTO, TAK BYCH SI NA ZIMU NECHAL ORIG. RS 16" A UBUL NA NĚ TYHLE.. CO MYSLÍTE ??

PROFIL MI ALE PŘIJDE DOST VELKEJ, TO SE ZIMNÍ NEDĚLAJ /50 /45 ??

jistě že se dělá i na zimu profil 45... http://www.nejlevnejsipneu.cz/cz/pneumatik...5&prumer=16 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám kola 7x17" 205/40 ET41 a zajímalo by mě, jestli 2cm podložky by nebyly už dost. Nemáte někdo foto takového rozměru??? Jedná se mi o combi

20mm bude vpoho, měl jsem kdysy na fábce kombi 7x17 ET35+205/40 podložky vpředu 15mm vzadu 20mm (to sem přemejšlel ještě dodat 20mmpředek a 25 zadek ;) ) když máš ET41 tak budeš o 6mm zalezlejší než sem to měl ;)

post-38-1205481646_thumb.jpg

post-38-1205481687_thumb.jpg

post-38-1205481728_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, já teda nevim, ale na fabce s RSovýma nárazníkama asi jinak než na juniorovi.. nebo myslíš že ne??

Možná to trochu přehánim, ale to mě zas nemůžeš brát tak za slovo.. ;):p Rozdíl 15 a 16 neude zas tak hroznej.. Holt na zimu pořídim nějaký 15tky no.. pač ty gumy na 16 jsou zimní fakt extrém... Dávat 3500,- za gumu, to jako n-e-e..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, já teda nevim, ale na fabce s RSovýma nárazníkama asi jinak než na juniorovi.. nebo myslíš že ne??

Možná to trochu přehánim, ale to mě zas nemůžeš brát tak za slovo.. ;):p Rozdíl 15 a 16 neude zas tak hroznej.. Holt na zimu pořídim nějaký 15tky no.. pač ty gumy na 16 jsou zimní fakt extrém... Dávat 3500,- za gumu, to jako n-e-e..

tak na juniora se stejně dávaj 13ky :p;) prostě na RS vypadaj 15ky stejně jako na jakýkoliv jiný Fabce.. sou malý lol ale já na zimu budu taky pořizovat 15ky - nemá cenu to hrotit do 16tek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...