Přejít na obsah

externi zarizeni + symphony


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
Tak již mohu potvrdit že u tohoto typu autorádia "kazeta" funguje. Kvalita je subjektivně na stejné úrovni jako rádio. Žádne rušivé zvuky...

Za tu cenu (200 Kč) se asi lépe line-in nepořídí. :huh:

Kdyby někdo chtěl, mám doma nevyužitou... jestli jí teda najdu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aux-in a nebo tento ale tem jsem si udělal a nefungoval mi aux-in

By me zajimalo co je v ty krabicce... urcite to nebude nic slozityho, jen nejakej tistak, kterej se stara o to, ze si radio mysli, ze je k nemu pripojen CD-changer. Ja mam u nohou spolujezdce malej prepinac, kterym vybiram jestli ma jit signal do radia z cd changeru a nebo z externiho vstupu. Kdyz ale odpojim datovej kablik z menice tak radio do CD modu neprepnu, proto si myslim ze ten druhej "aux-in" bude na nic, dyt je to jen mini-iso konektor s dvouma cinchema - zvuk do radia sice pujde ale radio se neprepne do cd rezimu...aspon moje Gamma tak nefunguje :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
aux-in a nebo tento ale tem jsem si udělal a nefungoval mi aux-in

By me zajimalo co je v ty krabicce... urcite to nebude nic slozityho, jen nejakej tistak, kterej se stara o to, ze si radio mysli, ze je k nemu pripojen CD-changer. Ja mam u nohou spolujezdce malej prepinac, kterym vybiram jestli ma jit signal do radia z cd changeru a nebo z externiho vstupu. Kdyz ale odpojim datovej kablik z menice tak radio do CD modu neprepnu, proto si myslim ze ten druhej "aux-in" bude na nic, dyt je to jen mini-iso konektor s dvouma cinchema - zvuk do radia sice pujde ale radio se neprepne do cd rezimu...aspon moje Gamma tak nefunguje :-(

Dá se to "očůrat" pomocí pár součástek... nějakej PIC a tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aux-in a nebo tento ale tem jsem si udělal a nefungoval mi aux-in

By me zajimalo co je v ty krabicce... urcite to nebude nic slozityho, jen nejakej tistak, kterej se stara o to, ze si radio mysli, ze je k nemu pripojen CD-changer. Ja mam u nohou spolujezdce malej prepinac, kterym vybiram jestli ma jit signal do radia z cd changeru a nebo z externiho vstupu. Kdyz ale odpojim datovej kablik z menice tak radio do CD modu neprepnu, proto si myslim ze ten druhej "aux-in" bude na nic, dyt je to jen mini-iso konektor s dvouma cinchema - zvuk do radia sice pujde ale radio se neprepne do cd rezimu...aspon moje Gamma tak nefunguje :-(

Dá se to "očůrat" pomocí pár součástek... nějakej PIC a tak...

A nevis kde bych sehnal schema???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jukni do oddeleni Elektrika, nazev vlakna je AUX-IN a tam je to napsany ;-)

tak tak... existují různé modifikace jak pro PIC, ATmega, Motorolu a tak... co jsem tak počet... já teda spíš raděj ty microchipy - ale každému podle gusta :)

Editováno: , autor: lukash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...