Přejít na obsah

Objednaci doba


marfig

Doporučené příspěvky

Zdravim,

po male prestavce to vypada ze se budu vracet ke Skodovkam, a sice by to mela byt sluzebni Octavia Combi 2,0tdi 4x4. Kdyz jsem se dival do Skodovky, zadne takove auto skladem neni, tzn. nevite jak dlouho se CEKA na vyrobu? Abych mel predstavu kdyz premluvim lidi ve firme za jak dlouho prijedou novi konici?

PS: Jak to delate v zime s naftou, vzdycky jsem jezdil jenom benzin a s tim nebyl zadny problem..

Diky

Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Jj,na naftu v kombíku se čeká většinou nejdéle -ještě k tomu nějaká výbava a pohon 4x4.... to potrvá.Nejlépe zajít k dealerovi ať to zkusí ověřit.

V minulém roce mi na konci července prodejce říkal,že nafta by byla až po novém roce :kol-128: . Vzal jsem benzín a bylo to nakonec od závazného objednání do dodání nového vozu necelých 12 týdnů.Takže taky ne hned. A to mi při předávání vozu sdělil,že by bývali dodali naftu už v listopadu.

Ony se ty dodací doby asi liší měsíc od měsíce,záleží na tom jaká je momentální poptávka po daném modelu a motorizaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...