Přejít na obsah

Fabia ll "china" - nejedna se o padělek ale o to co jde, ale ne u nas


jozzi

Doporučené příspěvky

No tak to by ses mohl někdy ukazat na srazu v Ostravě, prozatim tam s Tomem jsme jen dva fabiatici,no a přibyla nam jedna FI RS :D . No to monte bych Ti zaviděl to se jim važně povedlo,ale elegancka je elegancka. :kol-47:

No pokud by se vsehno podarilo pocital bych s jednim naraznickem i s Tebou :) .

Co jsem se informoval na homologaci tak ta je na narazniku vevnitr, policie by tam nelezla, to bych se jim divil,a co mam informace od dekry, ze pokud je montovany na FII sedi tam,nikam nevycniva tak by nebyl problem zeby ho dodatecne shomologovali jen s tim k nim dojet, musi si ho prohlednout a zjistit zda neni nějak nebezpecny. ( nejlip v DE vydaji EU papiry ) a pak uz nic nevadi v legalnim pouzivani.

Co se tyce svetel i ty samozdrejme maji jine zapojeni uz jen kvuli tomu ze maji dve couvacky,a tim padem pocitam i s dovozem tech ramecku na zarovky (to byl nejvetsi orisek v jazykove a legislativni barieire ) a s legalitou to je stejne jako u narazniku,pokud to bude fungovat bez problemu jsou to shopni shvalit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud bys projel většinu internetovych bazaru tak trefiš většinou na automaty. Když jsem si něco malo zjištoval ,tak jsem si toho taky všiml,oni vlastně hlavně vedou dva motory 1.4 a 1.6 a važně většina v automatu. (jen tak mezi nama,tedka mam služebni oktu z´s DSG a musim uznat, je to paradička )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jay Kay: měl by jsi mě a jozziho podpořit s Fabii na srazu .... :)

Jozzi: ohledně toho zadního blatníku upozorni zájemce,že to nemají na kombíky.pouze na HB .... ale jakože ty světla přední i zadní jsou luxus a ten nárazník ještě lepší :p

Odesláno z mého Dell Streak pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nu vetsinou prvni nedeli v mesici u kiky ve dve mam dojem,blizsi info je vzdy tady ja foru v sekci srazy ostrava... Ale tedka z duvodu kosy i v podzemkach na chvili odlozene. Alespon ten posledni,byl bych tam nakonec sam :D

Vidite tlaham tu o srazeh a zapomnel jsem na jednu dulezitou vec z dneska. Ceka me sluzebni cesta za nasim dodavatelem do Shanghaie takze prijednom skouknu a skusim poresit tech par veci na miste,pokud se mi vse podari tak jak planuju tak to bude bomba. Jinak na otazku jake bzch chtel na tu dobu pobytu auto odpoved bzla jednoduha. Skoda JingRui :D

Editováno: , autor: jozzi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady mě třeba nadhla jedna věc, v čině Fabku jing rui prodavaji v levnějšim provedeni a pro mně je to i trohu usměvne, tady par přikladu :

- zjednodušene stropni světilko

- naco by byl naklon světlometu když ono se ani v kufru nic nevozi :)

- a radijko,ale to mě docela zaujalo,jelikož bych i ja oželel cd kvuli slodu na sd karty :)

post-63075-0-02661600-1329319848_thumb.j

post-63075-0-50413900-1329319859_thumb.j

post-63075-0-51670000-1329319868_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj... svatá pravda... Mně by se třebas líbilo Bolero nebo Amundsen ale po tom co tady čtu tak ani omylem. Jenom starosti bych s tím měl. Teď mám Pioneer (hraje suprově),ale do dalšího auta jedině origo..nebaví mě to totiž už s tou tatrankou. Tatík má origo,ale zase on to tak neocení mu stačí že to hraje a auto jezdí. Tak uvidím. I když kluci co u nás v práci mají nové Fabky FL tak tam mají ty nové origo radia a mají to vymakané..spojení s tel., hlasové ovládání atd... takže i to by mi stačilo.

Editováno: , autor: Jay Kay
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nu ja už jsem par neorigo radii měl,pak jsem si pořidil origo dance a je to perfektni, neni to jak komplet sound system od alpine ,ale hraje to prijatelne. Sice měl jsem houtky koupit si bolero,ale jsem si jisty ze bych to jednou nechal na noc pred barakem a rano by tam nebylo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nechci kazit radost ze zameru originality, ale dneska rano jsem na R10 potkal cervenou Fabii Sportline a mela vzadu cinska svetla. Uz na dalku bylo videt, ze je neco jinak. A byly to ty svetla. :)

Jen mi prislo, ze jsou na muj vkus az moc znatelny zdroje svetla, čti 4x žarovka v každém světle. Naše evropsky svítí víc "plošně".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, byt to ve meste, tak bych se dal do reci, ale takhle to holt neslo.

Nicmene pokud vim treba z Octavie, kde se resi LED zadni svetla z Ciny, tak si to lidi bud privezou sami nebo si to nechaji privezt nekym, kdo do Ciny jede - zatim nevim o nikom, kdo by si to nechal poslat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no u mně by byla ta moznost to prilozit k obednavce nasi firmy, transport by me nestal nic,max lahvinku ,ale zaujmalo by mě jak řešili clo, neviš o někom ? Mave a měl i narazniček ? pravdepodobně ano,jelikož ty světla nemaji odrazky.

Jo musim Tě sprdnou ještě jednou :D kde maš foto :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...