Přejít na obsah

Kapota ako solnicka ...


Pajdo

Doporučené příspěvky

Dnes som otvoril kapotu po nejakom case a s hrozou som zbadal vnutornu cast kapoty ... je osolena. Rovnake svinstvo je aj na jednotlivych castiach motora (len na hliniku to tak nevidno).

Mate nejake skusenosti ako cely motorovy pristor vycistit? A este lepsie ako obranit motor pred solnymi utokmi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

poseidon,guma je jen nasunutá na hranu. Zavírání je bez problému.

Jinak já ji mám nataženou až ke gumovým dorazům:

post-33271-0-72458000-1331109688_thumb.j

Čau Stanmare, jen otázka. Dnes jsem tuto gumu koupil a nainstaloval do auta, jak si docílíl toho, že ti drží jak kdyby směr oblouku v místech, kde už není zasunutá (tam kde končí hrana chladičové stěny)? Já jsem jí ustřihnul tak dlouhou aby se dotýkala dorazů a tudíž mi také drží tvar oblouku v těch místech. Ty jí ale máš nepatrně kratší na obou stranách a také ti drží tvar. ty jsi to v těch místech lepil? Jakmile končí chladičová stěna, tak už tu gumu není na co nasunout. Možná se ptám na kktinu, jen mě to z fotky nedalo. Hoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jendoslave,dovolím si odpovědět za bratra. Tu gumu tam mám stejně jako on - před tím dorazem je nasunutá úplně stejně,jako na chladičové stěně.

post-32075-0-53431600-1331740126_thumb.jpost-32075-0-72230400-1331740137_thumb.j

Zdar Pawouku, já jsem žil v domění, že to tam na nic nasunout nejde,i mám za to, že jsem to zkoušel, tak jsem si asi nevšimnul. Zítra na to mrknu a doladím. Díky a měj se. Ať ti kára slouží :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...