Přejít na obsah

Zklamání :(


_Denis_

Doporučené příspěvky

Tak jsem se těšil, až si k autu přeberu také letní kola a nakonec se není na co těšit. Firma nakupuje auta se všemožnými disky, někdy neoriginálními - netuším, zda má letní kola jsou přesně ta z fotky, nebo velmi podobná, nic to však nemění na tom, že i originály vypadají lépe - v dubnu uvidím, jak sedí na autě, žádný zázrak to ale asi nebude..

Když jsme u toho, pochlubte se vy, co nazujete :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně to jen tak napadlo, upřímně v hospodě nehledám, od toho je to hospoda, duplicit je tady asi hodně :)

Fialová jsou vskutku odvážná :D, ne však tak fádní, jako mé letní 15" :-\

Momentálně je na nich však už de facto sjetý vzorek 195/55 R15, zkusím si tam objednat 205/50 R15, snad by mohly vypadat lépe

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem sice zastáncem originálů, máš je však pěkné - u těch mých nevidím problém ani v 15", ani v tom, že je to Alutec, vadí mi spíše ten zakulacený design, který se k celkově hranaté Octavii vůbec nehodí. Tím tuplem ne, když jsou kola mírně vyboulená ven a přitom nejlépe to vypadá, když jsou přesně naopak..

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem to nevydržel a dovezl jsem si dnes zánovní 16" Vegy :kol-28:

Byly však bohužel používány v zimě a na některých místech mají "rez" - boule pod barvou. Neví někdo, jak to opravit? (neberme teď profi společnosti vč. lakování, pískování.., to beru až jako krajní možnost)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...