Přejít na obsah

nefunkční climatic - překročen tlak


bric

Doporučené příspěvky

Pánové, všechny vás zdravím srdečně. Snažil jsem se najít odpověď na můj problém zde i na zahraničních serverech , ale neúspěšně.

Problém s klimatizací se objevil chvíli po doplnění média, do té doby fungovala perfektně. Hned po doplnění jsem ji na chvíli vyzkoušel a chladila. Pak jsem ji znovu použil asi za 10 dní, chladila cca 10 km, pak přestala. Vypnul jsem a znovu zapnul tlačítko AC, zase cca 10 km jela, pak znovu asi 5 km. Dnes už jela asi půl minuty a přestala chladit hned po tom, co trochu začala. Jinak klima hučí a spotřeba je při zapnuté klimatizaci zvýšená, nefouká ale studený vzduch. Navíc se mi zdá, že se auto při nefunkční zapnuté klimě více třepe.

Log níže.

Myslíte, že to může být tím, že je klima přeplněná? Log by tomu odpovídal, ale moc se mně to nezdá.

Auto: OII, 1,9 TDi, 03/2008, Ambiente

Předem moc díky za každou radu.

-------------------------------------------------------------------------------

Address 08: Auto HVAC Labels: 1K0-820-047.lbl

Part No SW: 1Z0 820 047 K HW: 1Z0 820 047 K

Component: Climatic PQ35 140 0909

Revision: 00140009 Serial number: 00000000000000

Shop #: WSC 00000 000 00000

1 Fault Found

00229 - Refrigerant Pressure

001 - Upper Limit Exceeded

-------------------------------------------------------------------------------

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak až někdy někdo bude řešit stejný problém, tak to byla opravdu přeplněná klimatizace, tlak média nesmí přesáhnout 25 atmosfér a já jich tam měl přes 30. Takže trochu upustili a klima zase jede. A divili se tomu i v tom servisu., že se jim to prý ještě nestalo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...