Přejít na obsah

Nefunkční blinkry


Daniell

Doporučené příspěvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak jak to píše kulik,ikdyž začnu blikat doleva,nebo doprava,nebo použiju výstražné tak to pokaždé rychle cvaká za tím tlačítkem výstražných světel,takže mám teda koupit nový spinač výstražných světel ?,promiňte že se tak blbe porad ptam ale jeste v tom moc nevyznám a auto mam chvíli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

najjednoduchšie a bez finančného zaťaženia bude,ak máš možnosť si ten vypínač požičať od niekoho a skúsiť ho prehodiť..práca zaberie tak minútku..

ak to bude pokračovať aj s druhým vypínačom,tak potom jedine už páčka prepínača smeroviek...postup opravy prípadne výmeny je určite v niektorom z tých odkazoch..

:kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj, měl bych podobný problém. Stává se mi, že přestanou blikat blinkry. Ale zároveň s nimi přestane fungovat i vyhřívání zadního skla a dnes se k tomu přidala i nefungující páčka stěračů. Někdy to trvá deset minut nebo třeba i celý den.

Pokud pustím výstražné tak normálně fungují a blikají všechny směrovky normálně.

V čem bude problém? :kol-32: Díky za odpověď. :kol-47:

Tak dneska k tomu ještě přestal fungovat ventilátor - topení, a to v tomhle počasí nic moc...

Připadá mi, jako by to bylo celý nějak propojený, když jde totiž jedna věc, tak jdou hned všechny.

Fakt budu vděčný za každou radu... Táta je docela kutil, tak bysme na to zkusili mrknout.

Díky moc za Vaše rady.

Editováno: , autor: Tomas1988
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...