Jump to content

Emil-Z

Uživatel
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

2 Neutral

About Emil-Z

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

634 profile views
 1. To MiSKO83 Zkus zrcátko, mě drnčelo po výměně čelního skla... No a teď pro změnu vrže spojka, hlavně v horní části. Někdo nějaké tipy?
 2. Emil-Z

  Škoda Octavia IV

  Tak kdy uz bude 4x4? (a doufám, že bude makat lépe než ten současný haldex 5, předchozí haldex byl lepší)
 3. Tak podle zkušeností z O3 z 2012 a tou z 2016 bych s nákupem O4 ještě rozhodně počkal alespoň na MR2022
 4. Tak si odpovím sám. TMC podporuje, potvrzeno z ŠA a nedávno osobně vyzkoušeno ;)
 5. Jak ti to dopadlo, dá se to vůbec doma?
 6. Výměna na záruku, výdrž tak 40 - 50tis km. :( Ps: V O1 nebyl problém, v OII s OII FL taky ne, až v OIII. Asi jde kvalita dolů...
 7. Taky by mě zajímalo jak to dopadlo v tom servise (mám tam něco podobného, jsem přesvědčen že to má spojitost s airbagen a přijde mi, že čím víc to čistím, tím více je to vidět...)
 8. Zajímalo by mne, jak vlastně správně ukončit jízdu. Dojedu na místo, zastavím, motor zhasne (start-stop systém) ještě než dám páku DSG na P. Rádio hraje, otevřu dveře a někdy hraje dal, někdy se vypne (nevím proč). Odcházím a občas vidím na Maxidotu hlášení, že klíč není ve vozidle. Dělám něco špatně?
 9. Ty překlady názvu německých měst, nevím co si vo tom myslet..když by to alespoň bylo dobře přeložený, ale Lipsko nazvat Kostnice, to je síla. Máte to taky tak blbě?
 10. O3FL vs O3 (praktická zkušenost po mnoha km) + u TDI lepší DSG7 než DSG6 (za mě asi největší +) + infotainment on-line + červené světlo v předních dveřích + širší rozchod vzadu - potkávací LED svítí jen kousek před auto (asi největší -) - horší zvuk audiosystému (ve stejné výbavě) - lesklý displej (otisky a když se na to trefí odraz od slunce, to se nedá jak to oslňuje, hrůza!) - lesklé plasty u Climatronicu (otisky, hnus) - horší Navi (např. hledání čerpacích stanic hrůza, nejde nastavit hledání jen na trase, ukazuje i ty mimo a co jsem už přejel! Absence tlačítka Traffic, nutno lovit v menu) - menší vnitřní zrcátko - víc slyšet kamínky v podbězích - hnus dělená přední světla - AdBlue vopruz PS: Zajímalo by mne, kolik se podařilo ušetřit svárů (a kolik korun) PPS: Ta hadrová palubka u O4, to je taky mazec 🙈
 11. Ano, splňuje, neoslňuje (snad) a nesvítí. Ještě horší to patrně bude u O4. Na netu je video, který srovnává LED u nové O4 s LED u Superbu. O4 prohrávající a dle mne snad ještě horší než LED O3.
 12. To misos1994: Když sednu do auta a nevím, v jaké poloze páčka zůstala, chci ji dát dolů (deaktivovat automat). Když už ale byla dole, další stisk dolů = jedno setření. Setření na sucho vede k poškrábání okna tehdy, když na skle (za stěračem) zůstane kamínek, zrnko písku (křemen tvrdší než sklo). Již 2x jsem měl hlubší rýhu, vždy dle tvaru a směru kopírovala chod stěračů... U všech předchozích aut, bez senzoru, deště nikdy nebyl problém. Vono to x krát na sucho dopadne dobře, ale pak smůla a rejha :( PS: Připojištění okna je samozřejmost, ale výměna není můj koníček. Když není skutečně nutné jet do servisu, raději tam nejezdit...
 13. Bez kontrolky to vždycky zapomenu vypnout a pak bude poškrabaný vokno při náhodné kapce. No, na tej páčce vod stěračů se to po sednutí do auta vokem dost špatně poznává, jestli je v první horní poloze (auto) nebo v základní poloze. A když ji dám dolů (jakože vypnout automatiku) a vona už bude dole, tak se spustí jedno setření = nasucho zase vede k poškrábání okna, tak proto...(Stejně tak zapomínám vypnout ten výhřev zrcátek, ale ten naštěstí nic neponičí, jen zbytečně hřeje a žere energii...).
×
×
 • Create New...