Přejít na obsah

Serizeni prednych svetlometu


onder

Doporučené příspěvky

Zdar pani,

mam mensi problem s mechanickym zoradovanim praveho predneho svetlometu. Pri toceni nastavovacej sruby do akelkolvek strany sa parabola nehybe, tak som svetlo demontoval a pozrem som sa na to blizsie. Parabola sa pod mensim tlakom prstov v oblasti stelovacej sruby velmi pobybuje.

Neviem naisto, ale tak sa mi zda ze ta stelovacia sruba ma mosadznu zavitnicu ktora je podla vsetkeho prisroubovana na vnutornu stranu paraboly.

Popis obrazka nizsie:

1 - nastavovacia sruba vysky svetlometu

2 - odpojeny gumovy element od nastavovacej sruby - na koceko tohto elementu je mosadzna zavitnica o ktorej neviem ci ma byt zarsubovana az v parabole alebo nie

3 - parabola

Problemom je ze momentalne neviem ze ci ta zavitnica ma byt az parabole alebo nie.

AK v parabola nema byt, tak mi uplne staci tu nastavovaciu srubu nasunut na tu gumu ktora je na parabole, ale problemom je ze po toceni stelovacej sruby sa to zasa vysunie.

Mam tam surovo tu gumu a srubu zlepit spolu? AK ano, tak cim, predpokladam ze sekundova lepidlo nema vyznam, jedine ak silikon napriklad taky aky sa pouziva na lepenie skiel.

Dakujem.

post-52216-0-86185900-1338054108_thumb.j

Editováno: , autor: onder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite musia byt ta guma a ten plast na zavitnici spolu. Najskor by som pvoedal ze je to vybehane a nedrzi, takze ak chcem nastavit svetlo dole tak to ide, ale ak hore tak to spadne.

Inak jednoduche riesenie:

Zlepit obe Chemopren Extreme a je pokoj, len nesmie sa to lepidlo dostat na zavitnicu, inak sa neda nastavit nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...