Přejít na obsah

MUZIKA


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Zdarec. Bohuzel nemam fotodokumentaci, tak se ti to budu snazit popsat takto.

Tahal jsem kabel 35mm, nedokazu rict jestli by se 50mm vlezlo, mozna ze jo.

V motoru odstrojis sani, muzes ho dat bokem anebo rozebrat komplet az za vahu vzduchu, ja to nechal v kompletu jen to dal bokem.

Dal je treba vytahnout baterku a ty plasty co ji drzi abys mel dobry pristup k svorkovnici. V interieru sundas ten plast z pod volantu i ten polystyren proste abys videl na kabelaz.

Rukou musis nahmatat smycku kabelu a vede smerem do motoru a kdyz zatlacis u konce prstem tak je tam takova gumova pruchodka.

Ja vzal sroubovak a udelal opatrne diru do te pruchodky az jsem prosel do motoru.

Potom jsem nasadil na + kabel ktery mel ocko ten sroubovak a opatrne ho pres tu prorvanou gumu protahnul az jsem byl v motorovem prostoru. Je lepsi aby jste byli dva na to.

Potom jsem si vymeril a natahnul kolik kabelu budu potrebovat v motoru aby mohl i zapojit pojistku k te kabelazi.

Pak to das vsecko zase dohromady, sani plasty atd, melo by ti to sedet.

V interieru jsem vedl kabel pres plastove prahy, odchlipnul plasty a proste ten kabel tam smeroval, takhle to musis udelat az do zadu. Je s tim kapku piplacka, ale jde to, mista pod tema prahama je dost, pujde ti to a vylezes az v zadu u sedacek, u tech sedacek to muzes protahnout vrchem, je tam dost mista, a budes az v kufru. Ten kabel davej aj za ty plastove cvocky, jinak ti to bude delat bordel a nedotlacis pak ty plastove prahy k sobe.

Na - kabel si najdi nejake sikovne ocko, jestli mas 1000hran tak to hod pod pas ale fakt uz zalezi na tobe.

Cele mi to trvalo asi 2 hodiny.

Se signalovkama ti dal neporadim, to budu tahat behem tohoto tydne, ale verim ze to bude taky sranda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

U OII nenajdeš u radia (pokud nemáš CANBUS převodník) signál na spínání zesilovače aby ti zesik spinal s radiem. Tudíž nejjednodušší řešení: v pojistkovce najdi s-kontakt (spínaný kličkem) a připoj remote na něj. Audio kabely (cinche) do originál rádia nepřipojíš tudíž použití HI-LOW adaptéru také nejjednodušší. Takto sem instaloval do cca 10ti aut a hrají hezky pokud se někdo bojí adaptérů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...