Přejít na obsah

Koupě Octavie II


Lancelot

Doporučené příspěvky

Přátelé co říkáte na toto auto:

rok 2005

najeto 80.000km

1,9TDI / 77kw

aut. klimatizace, aut. převodovka, stabilizace podvozku (ESP), protiprokluzový systém kol (ASR), EDS, ABS, potahy kůže, CD přehrávač, originál autorádio, imobilizér, alarm, el. okna, střešní šíbr el., posilovač řízení, palubní počítač, multifunkční volant, hliníková kola, indikátor parkování, nastavitelný volant, výškově nastavitelná sedadla, vyhřívaná sedadla, centrál dálkový, tónovaná skla, otáčkoměr, vyhřívaná zrcátka, el. zrcátka, venkovní teploměr, tempomat, dělená zadní sedadla, zadní stěrač, senzor stěračů, senzor světel, head-up display, el. víko zavazadlového prostoru, mlhovky, klimatizovaná přihrádka, 10 x airbag, deaktivace airbagu spolujezdce, senzor opotřebení brzdových destiček, senzor tlaku v pneumatikách, senzory parkování v předu a v zadu.

Viděl jsem ji a je moc pěkná.

Je možnost se z prodejcem dohodnout z původních 385.000,- na 370.000Kč + 4x zimní kola na plecháčích.

Jak se díváte na ty ceny?

Díky předem za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

auto může mít najeto ne 80, ale třeba 180 t. km, což nemáš šanci poznat a oni to dobře věděj. Pokud v tom jezdil chlap v kravatě někde po dálnicích, tak to bude vypadat velmi pěkně a bouraný to být nemusí. Nevím z jakýho je to zdroje a je jen na tvým rozhodnutí, jestli do toho půjdeš. V Evropě se dají nový Škodovky koupit řádově o 20 - 25% levněji, než u nás, tak zvaž, jestli to náhodou není lepší cesta. Jinak tady na foru je kluk (z Mostu), co se dovozem OII ze zahraničí zabývá, pár lidí už od něj koupilo a neslyšel jsem, že by byl problém. Příjde mi to bezpečnější. Koukni se tady do inzerce a rozhodni se sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

auto může mít najeto ne 80, ale třeba 180 t. km, což nemáš šanci poznat a oni to dobře věděj. Pokud v tom jezdil chlap v kravatě někde po dálnicích, tak to bude vypadat velmi pěkně a bouraný to být nemusí. Nevím z jakýho je to zdroje a je jen na tvým rozhodnutí, jestli do toho půjdeš. V Evropě se dají nový Škodovky koupit řádově o 20 - 25% levněji, než u nás, tak zvaž, jestli to náhodou není lepší cesta. Jinak tady na foru je kluk (z Mostu), co se dovozem OII ze zahraničí zabývá, pár lidí už od něj koupilo a neslyšel jsem, že by byl problém. Příjde mi to bezpečnější. Koukni se tady do inzerce a rozhodni se sám.

A nepoznám to ani tím superVAGem? Někde jsem tady četl že to kdosi umí vyčíst kolik je tam skutečně najeto...

Když si dám do smlouvy že to má 80.000km tak bych je pak mohl hnát až do Štrasburku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OII ani Supervagem.Jinak souhlas s jirkouK.

Pokud to nevezmeš,naiš na cosby@centrum.cz ,pouvažoval bych o tom.

DObře ozval bych se. Mělo by se to uskutečnit tento týden. asi středa. Tak pak dám vědět.

I kdyby to mělo třeba těch stočených 180.000km mělo by cenu o tom uvažovat?

Víte co mi vrtá hlavou? Každý uvádí že je k vozu serviska, ale třeba já když jsem se opřel o svodidlo tak byla škoda 75000,- a šlo to přes pojišťovnu a značkový servis. Ale do servisky mi nenapsali vůbec nic. Tak jak pak podle servisky poznám jestli je to bourané nebo ne? No nepoznám že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pegas: nicméně v servisce jsou razítka od servisu, kterej se o auto staral a pokud jsou slušný, tak ti na požádání potvrdí/vyvrátí, co se s autem v minulosti dělo. Nevím, jestli už to konečně Škodovka rozchodila, ale konečně už taky měla mít online databázi dostupnou servisům, tzn. historie auta zjistitelná z jakýhokoli servisu Škoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

180 t. jsem řek já a jen tak jsem to plácnul. Neznamená to ovšem, že auto má podstatně méně, případně ještě více. Co se dneska děje při prodeji ojetin tady nemusím zdůrazňovat. Rizika jsou asi tak 3, který mě teď napadaj : 1. bouraný to není ale tachometr je stočenej, 2. ty kilometry to má a naopak to bylo rozstřelený nebo 3. to je obojí o.k. a někdo to ve Francii pohřešuje. Případně to ještě může být kombinace těchto variant. Podle nějakých statistik, je to tak na 90% jedna z těchto možností. Těch 10% zbývá na to, že autobazar jménem "Boží svatozář" prodává krásný nebouraný a málo jetý auto za dampingovou cenu a to jen proto, že maj rádi lidi. Tak si vyber, co je pravděpodobnější. A jestli do toho půjdeš, tak si nech aspoň zjistit, jestli to není čorka nebo zbořenina. To se dá celkem spolehlivě. Ty km nikoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

180 t. jsem řek já a jen tak jsem to plácnul. Neznamená to ovšem, že auto má podstatně méně, případně ještě více. Co se dneska děje při prodeji ojetin tady nemusím zdůrazňovat. Rizika jsou asi tak 3, který mě teď napadaj : 1. bouraný to není ale tachometr je stočenej, 2. ty kilometry to má a naopak to bylo rozstřelený nebo 3. to je obojí o.k. a někdo to ve Francii pohřešuje. Případně to ještě může být kombinace těchto variant. Podle nějakých statistik, je to tak na 90% jedna z těchto možností. Těch 10% zbývá na to, že autobazar jménem "Boží svatozář" prodává krásný nebouraný a málo jetý auto za dampingovou cenu a to jen proto, že maj rádi lidi. Tak si vyber, co je pravděpodobnější. A jestli do toho půjdeš, tak si nech aspoň zjistit, jestli to není čorka nebo zbořenina. To se dá celkem spolehlivě. Ty km nikoliv.

Ty km bude snad do 14-ti dnů umět vyčíst kamarád VAGem. Snad. Smlouvu prý mají napsanou tak, že garantují to, že auto není kradené a nebylo vážně bourané. Pod pojmem vážně bourané si ale každý může vysvětlovat něco jiného že?

Možná se opravdu zabívají pouze málo jetýma a hezkýma autama. Mají ještě dvě velice pěkné Octy II s najetýma 18.000km a 20.000km

Každopádně bych si to asi nechal prověřit v servisu jestli je to bourané nebo ne. To prověření na krádež děláte přes koho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pegas, nebuď naivní ! Kamarád toho z bazaru zase umí tu jednotku vymazat a nahrát stejný km, jako jsou na tachometru. Žijeme v Čechách !!! Tak se na kilometry vy... a starej se hlavně o to prověření, který dělá CEBIA. A vem si s sebou někoho, kdo pozná, jestli to bouraný nebylo. Internet jak vidím máš, tak ho zkus použít a poohlídni se po firmě, která ti to prověření vozidla zařídí tak, že přijede za tebou. A pokud se chceš spolehnout na nějakou smlouvu s bazarem, tak si k ní rovnou kup taky pěknej rámeček, aby ses moh každej den na zdi koukat, jak jsi byl blbej. Když už o autech moc nevíš, tak se aspoň dívej na televizi, kde je podobných případů plno.

P.S. u vás ve městě je fůra lotrů i na radnici, tak proč si myslíš, že ty hodný jsou právě v autobazarech. ;)

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Pegas, nebuď naivní ! Kamarád toho z bazaru zase umí tu jednotku vymazat a nahrát stejný km, jako jsou na tachometru. Žijeme v Čechách !!! Tak se na kilometry vy... a starej se hlavně o to prověření, který dělá CEBIA. A vem si s sebou někoho, kdo pozná, jestli to bouraný nebylo. Internet jak vidím máš, tak ho zkus použít a poohlídni se po firmě, která ti to prověření vozidla zařídí tak, že přijede za tebou. A pokud se chceš spolehnout na nějakou smlouvu s bazarem, tak si k ní rovnou kup taky pěknej rámeček, aby ses moh každej den na zdi koukat, jak jsi byl blbej. Když už o autech moc nevíš, tak se aspoň dívej na televizi, kde je podobných případů plno.

P.S. u vás ve městě je fůra lotrů i na radnici, tak proč si myslíš, že ty hodný jsou právě v autobazarech. ;)

Nekoupil jsem ho přes bazar, ale od společnosti která se zabývá pouze dovozem aut z ciziny. Belgie, Francie atd. Prodejci věřím na 99% poněvadž si mě pustil až do svého domu. To by asi nedělal někdo kdo se zabývá prodejem něčeho co nebude pravda nebo snad kradeného. Proč by si pak dělal problémy že?

Auto jsem koupil. 1,9TDI 77kW DSG Elegance + plno věcí navíc. Jsem z něho naprosto unešený. Před tím jsem měl OI 1,9Tdi 66kW a kupoval ho jakožto nové.

Tato OII jede moc pěkně. Opravil jsem si drobnosti jako nefukční stahování předních okének(výměna spínačů za 800,-), nehřála sedačka u řidiče(nezapojený konektor po mokrém čištění interiéru kdy sedačky byly komplet vyndané a celé auto krásně vyčištěné. Auto jsem viděl když ho dovezli a ještě než ho napucovali že vypadá jako úplně nové :-)

Když už je to přihlášené na českých SPZ předpokládám že už tato procedůra znamená proklepnutí minimálně VIN přes databáze co mají úřady ne?

Takže díky všem za rady a šílené vize. A teď bych chtěl svého mazla trošu vylepšit. Nějaké bílé LED žárovky do zrcátek, interiéru atd atd. Nemáte někdo typ na prodejnu kde prostě příjdu koupím a bude? Shánět to přes objednávky ze zahraničí se mi fakt nechce.

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekoupil jsem ho přes bazar, ale od společnosti která se zabývá pouze dovozem aut z ciziny. Belgie, Francie atd. Prodejci věřím na 99% poněvadž si mě pustil až do svého domu. To by asi nedělal někdo kdo se zabývá prodejem něčeho co nebude pravda nebo snad kradeného. Proč by si pak dělal problémy že?

Auto jsem koupil. 1,9TDI 77kW DSG Elegance + plno věcí navíc. Jsem z něho naprosto unešený. Před tím jsem měl OI 1,9Tdi 66kW a kupoval ho jakožto nové.

Tato OII jede moc pěkně. Opravil jsem si drobnosti jako nefukční stahování předních okének(výměna spínačů za 800,-), nehřála sedačka u řidiče(nezapojený konektor po mokrém čištění interiéru kdy sedačky byly komplet vyndané a celé auto krásně vyčištěné. Auto jsem viděl když ho dovezli a ještě než ho napucovali že vypadá jako úplně nové :-)

Když už je to přihlášené na českých SPZ předpokládám že už tato procedůra znamená proklepnutí minimálně VIN přes databáze co mají úřady ne?

Takže díky všem za rady a šílené vize. A teď bych chtěl svého mazla trošu vylepšit. Nějaké bílé LED žárovky do zrcátek, interiéru atd atd. Nemáte někdo typ na prodejnu kde prostě příjdu koupím a bude? Shánět to přes objednávky ze zahraničí se mi fakt nechce.

:palec2:

No myslím,že superffaty právě teď objednává z německa,nikde nic lepšího zatím není,teda co sem vyčet na foru,LEDky mám v autě a maximální spokojenost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekoupil jsem ho přes bazar, ale od společnosti která se zabývá pouze dovozem aut z ciziny. Belgie, Francie atd. Prodejci věřím na 99% poněvadž si mě pustil až do svého domu. To by asi nedělal někdo kdo se zabývá prodejem něčeho co nebude pravda nebo snad kradeného. Proč by si pak dělal problémy že?

Auto jsem koupil. 1,9TDI 77kW DSG Elegance + plno věcí navíc. Jsem z něho naprosto unešený. Před tím jsem měl OI 1,9Tdi 66kW a kupoval ho jakožto nové.

Tato OII jede moc pěkně. Opravil jsem si drobnosti jako nefukční stahování předních okének(výměna spínačů za 800,-), nehřála sedačka u řidiče(nezapojený konektor po mokrém čištění interiéru kdy sedačky byly komplet vyndané a celé auto krásně vyčištěné. Auto jsem viděl když ho dovezli a ještě než ho napucovali že vypadá jako úplně nové :-)

Když už je to přihlášené na českých SPZ předpokládám že už tato procedůra znamená proklepnutí minimálně VIN přes databáze co mají úřady ne?

Takže díky všem za rady a šílené vize. A teď bych chtěl svého mazla trošu vylepšit. Nějaké bílé LED žárovky do zrcátek, interiéru atd atd. Nemáte někdo typ na prodejnu kde prostě příjdu koupím a bude? Shánět to přes objednávky ze zahraničí se mi fakt nechce.

:palec2:

vzhledem k tomu, že jsi se pro koupi určitě rozhodl ještě dříve, než jsi tohle téma vůbec založil, nemá v tuhle chvíli smysl k tomu cokoliv dalšího dodávat. Takže snad jen to, co už řekl Luke : ať slouží .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jen malá poznámka - ty kecy o automatu v 1.9 TDI zcela klidně ignoruj, to jsou jen pouze doměnky těch, kteří to v životě neviděli, a chtějí být důležití.

DSG s TDI 1.9 je famózní záležitost, a šlape to velmi, a velmi dobře. Jakékoliv opačné názory jsou bohužel jen otázkou nevědomosti (200 koní a více :-) ), závisti či zášti k automatům obecně.

Jinak, pokud je informace o kilometrech autentická, tak ta cena je velmi dobrá a odpovídá realitě...

Poznámka pro JasteR - DSG je samozrejme 6ti kvalt :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...