Přejít na obsah

Kam dát zesík?


Doporučené příspěvky

Za pár dní mi přijde zesik magnat XSite 561..ma s ním někdo zkušenosti? Připojim ho k rádiu Škoda ms501 Gamma, původně jsem chtěl nové rádio,ale líbí se mi "škoda design"..Doufám že bude rozdíl ve zvuku znatelný. repr mám zatím magnat bullpower a pri vyssi hlasitosti s nima ma radio uz problem... ale ted k tematu kam nejlepe dat zesik? Kdyz sem montoval rele autom. sviceni nasel sem pod pristrojovkou mezi volantem a radiem jakousi vzperu a v ni dve diry, myslim ze by nebyl problem vymyslet nejaky drzak a prisroubovat zesik tam.. chtel bych co nejkratsi signalove kabely. Co myslite na tohle misto? poradite mi lepsi? nerad bych ho daval do kufru i kdyz tam by misto urcite bylo...DIKY!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xcite 561 je natolik veliký zesilovač, že umísnění do těchto míst se ti nepodaří a ani by to pro něj nebylo to správné místo.

Chtělo to spíše 2kanálový a ne 4kanálový zesilovač.Co budeš dělat s těma dvěma kanály?Lepší řešení by bylo jej umístnit do kufru kde je pro něj dostatek místa, už jen kvůli chlazení a natáhnout repro kabely do předních dveří a zbylé dva kanály použít v zapojení do můstku pro pohon subwooferu.Natažení napájecích kabelů pro zesilovač není nijak náročné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, zesilovac jsem sice videl ale jen u znameho na stole a neuvedomil sem si jeho velikost. Urcite dam na vas a dam ho do kufru..mam kombika, nerad bych aby byl nejak omezen ulozny prostor, musim tedy vymyslet, jestli prijde do leve kapsy k CD menici a nebo uvolnim pravou kde je ted nejakej bordylek..ale to asi vymyslim az budu mit zesik v ruce. 4-kanalovej jsem objednal protoze, chci dva kanaly pouzit na predek a zbyle dva budou v mustku na tubu - ktera bude vyndavaci - kvuli prostoru. Snazim se co nejvic setrit mistem - proto radeji jeden zesik... navic je pres znameho za cca 2600Kč necely pul rok stary s ještě 18měsicni zarukou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vetšina lidi ho má v kufru...někdo na sedačce jenže tam může vadit, když zlopíš sedačky a proto ho má pár lidi na boku v kufru ;)lol;)

tam ho taky dam ;-) ale u kombika sou takovy ty "dvirka" takze pujde za ne ale do prava davam ruzny veci ktery nechci aby se valeli v kufru a v levo mam cd changer tak nevim jak ho tam vmestnam s nim...budu muset vykoumat nejakej drzak, abych ho prisrouboval na changer a nad nim byl zesik..nejlip z nejakeho profilovaneho plechu ale este vubec netusim jak to bude...nebyl by nejaky napad...neco pro inspiraci - zesik v kapse kombika?? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JOJO pohodicka to bude..ale az tam bude :-) uz ho tu mam a vykoumavam kam s nim..v pravo sou maly dvirka a v levo je to plny...ale asi prijde nad CD changer jen musim vymyslet jak ho tam pridelam...

Jakej prurez by mel mit napajeci kabel?? Max. vykon je 560W a RMS tusim 4x70W...staci 5mm prurez??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravděpodobně se nevyhneš zásahu do plastového obložení.Je tam takový falc na který přišroubuješ desku z MDF, ale zapusti ji tak aby zesilovač vičníval jen nepatrně nad okolní plasty.Trošku to promysli a neměj z toho obavy.

Pro napájení zesilovače ti můžu nabídnou napájecí set ve kterém najdeš vše potřebné pro montáž zesilovače.Ten 5qmm kabel je málo!Ten set obsahuje 10qmm kabel plusový 5m, mínusový 1m, signálový kabel 5m, pojistkové pouzdro a napájecí vydličky a očka.To vše v hliníkovém kufříku a jako bonus fotbalový míč (třeba pro synka) ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JOJO pohodicka to bude..ale az tam bude :-) uz ho tu mam a vykoumavam kam s nim..v pravo sou maly dvirka a v levo je to plny...ale asi prijde nad CD changer jen musim vymyslet jak ho tam pridelam...

Jakej prurez by mel mit napajeci kabel?? Max. vykon je 560W a RMS tusim 4x70W...staci 5mm prurez??

K tvemu dotazu prurezu kabelu... Tady je prehledna tabulka - zavislost delky kabelu/proudoveho odberu http://www.autodax.cz/poradna.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JOJO pohodicka to bude..ale az tam bude :-) uz ho tu mam a vykoumavam kam s nim..v pravo sou maly dvirka a v levo je to plny...ale asi prijde nad CD changer jen musim vymyslet jak ho tam pridelam...

Jakej prurez by mel mit napajeci kabel?? Max. vykon je 560W a RMS tusim 4x70W...staci 5mm prurez??

K tvemu dotazu prurezu kabelu... Tady je prehledna tabulka - zavislost delky kabelu/proudoveho odberu http://www.autodax.cz/poradna.html

Tak sem na to kouk...no budu muset asi do 10mm2 kabelu..co se da delat....sem zvedavej jak to protahnu k baterce... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Panové mám taky combika udělal jsem si uzamykatelný dvojité dno ve kterém mám vložený zesik. Chci se zeptat jak s chlazením jestli to nebude problém.Aby se nepřehříval. Máte to někdo podobně vyřešený? Dik čus

Pouzivaj se ventilatory jako v PC. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panové mám taky combika udělal jsem si uzamykatelný dvojité dno ve kterém mám vložený zesik. Chci se zeptat jak s chlazením jestli to nebude problém.Aby se nepřehříval. Máte to někdo podobně vyřešený? Dik čus

mám ho taky v druhé podlaze a v poho se to uchladí. Neměj s toho strach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...