Přejít na obsah

predni parkovaci senzory - montaz a zapojeni


sathack

Doporučené příspěvky

PRave si instaluji do sveho vozu,

potrebuji poradit od nekoho kdo jiz tuto instalaci delal, kudy se nejjednoduseji dostat s el.vazkem pro predni senzory do motoroveho prostoru

diky

Ja som to viedol z kufra na lavej strane kde je RJ,okolo kabelaže zadneho čela samozrejme z vnutra cez celu pravu stranu auta.Odmontoval som odkladaciu schranku

spolujazdca a v rohu hore pod kobercom je gumena prechodka ,kde už ide kablovanie.Je tam dosť zly pristup ale da sa to zmaknuť.Tu prechodku vydiš aj po otvorení

prednej kapoty.Aj vo vyrobe to tak montuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Mám na Octavii od výroby namontované zadné parkovacie senzory a radio Swing kde sa Mi zobrazuje stav na display, chcel som dať domontovať predné senzory v autorizovanom servise škoda a udajne to už nie je možné , aby funkcia bola taká istá ako zadné zobrazovanie sa na display radia . Neviete poradiť v čom je problém . Písal som aj výrobcovi a odbil ma bez vysvetlenie , že to nemajú v ponuke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Vyměnit jednotku, dát čidla, dát tlačítko, nakódovat a je to. :-) V servisech rádi montují ty z originálního příslušenství, ale ty jsou snad jen na zadek a nejsou napojeny na rádio atd...

Prosím o doplnenie čísla jednotky a tlačítka.... mám O2 Elegance MR2006 a mám zadné čidla zobrazujúce sa na rádiu a chcem si dorobiť predok... treba ešte nejako špeciálne kódovať aj predok? či to už pôjde v mojom prípade po dorobený a vymenení jednotky? Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...