Přejít na obsah

Po odomknutí chcem zamknutý kufor


mirec2211

Doporučené příspěvky

Zdravím,

myslím si, že jako prevence otevření kufru na světlech to není potřeba řešit.

I když není nakódované automatické zamknutí auta po rozjezdu, přesto se mi zablokuje ovládací tlačítko 5. dveří.

V mám případě i paralelně přidané tlačítko na palubovce.

Odblokuje se až po otevření dveří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani mi nejde o to aby mi zamklo cele auto pri rozjazde, ale len o kufrove dvere. vies, ked nepotrebujem ist do kufra, tak sa mi nemusi ani odomykať. povazujem to za zbytočne. a to plati nie len pri jazde ale aj v garazi. casto krat idem do auta a kufor nepotrebujem otvoriť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani mi nejde o to aby mi zamklo cele auto pri rozjazde, ale len o kufrove dvere. vies, ked nepotrebujem ist do kufra, tak sa mi nemusi ani odomykať. povazujem to za zbytočne. a to plati nie len pri jazde ale aj v garazi. casto krat idem do auta a kufor nepotrebujem otvoriť.

Právě že kufr se automaticky zamyká myslím vždy, i když není nastavené zamykání auta, právě z bezpečnostních důvodů.

Jednoduše to zkus, objeď kolem bloku, abys jel rychleji než asi 15 km/h a domluv se s někým, ať poté zkusí kufr otevřít.

Myslím, že bude tlačítko nefunkční a půjde to až po otevření dveří auta.

Pokud máš Maxidot, tak si sám nastavíš třeba jen otevření dveří řidiče, které zmiňuješ.

Je to v návodu u popisu centrálního zamykání.

Jinak asi potřebuješ někoho kdo umí třeba s VAGem.

Editováno: , autor: milos_s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer,

já mám jiný problém, mám Octávku II combi a kufr mě nejde otevřít vůbec...Přitom když to zkouším, slyším že motorek pracuje, ale mechanicky to ne a ne otevřít...Nemá někdo radu co s tím, kromě koupě nového a nebo nouzového otevření:-)?Stalo se mi to zničeho nic, bez předešlých známek nějakých potíží...

Díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...