Přejít na obsah

POZOR NA NESERIOZNIHO PRODEJCE - AUDIOCOM.CZ - VÍT REJHA


=bre@dy=

Doporučené příspěvky

V cervnu jsem si v jeho e-shopu objednal po predchozim ujisteni kompatibility (r.v. typ vozu) adapter k ovladani radia z volantu. Hned jak mi zbozi prislo tak jsem zjistil, ze neni kompatibilni a zadal vymenu nebo vraceni penez. Nebyl k zastizeni a hovory s jeho sekretarkou typu - ON SE VAM CO NEJDRIVE OZVE... byli k nicemu. Asi po mesici se ozval, ze je mu to lito, at mu nafotim kabely ve voze a ze zjisti co s tim... Za 20 dni opet prekvapil, ze mam prelomovy model vozu a ze je mozne, ze mam novejsi typ pripojeni. Takze mi zbozi bud vymeni nebo vrati penize. Rozhodl jsem se pro vraceni penez. Odeslal doporucene z5 nefunkcni adapter s dopisem a cislem uctu. Po mesici upominani co se deje, co tak dlouho trva mi zdelil, ze mam na vraceni penez pres eshop lhutu v delce 14dni... ze mi zbozi posle z5... pohrozil jsem mu cernymi ovcemi, tak mi 30.7. odpovedel, ze mi vrati penize a od te doby nekomunikuje, takze jsem bez penez i bez ovladani... www.audiocom.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...