Přejít na obsah

Podivný zvuk


bazycek

Doporučené příspěvky

Pri studenem motoru i pri jizde do 90 stupnich se ozyva od predu, nebo zpod auta takovy divny zvuk jakoby bublani nebo chrastění něčeho, při otáčkách nad 3tisíce,jak při jízdě tak pri turovani na miste. Po dosažení 90 stupnu se uz nic neozyva, prijde mi to jakoby od prevodovky, nevim. Auto normalne drzi otacky zadne projevy motoru pokles vykonu nebo neco jsem nezaznamenal jen ten zvuk. Pred dvemi tydny jsem menil olej a filtry.

Nema nekdo stejnou zkusenost? Docela me to znervoznuje protoze nevim co to muze byt.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco podobného jsem měl taky, posadil jsem polovičku do auta, ta mi šlapala na plyn a já lezl okolo auta. Zkus mrknout u světla spolujezdce, vedle světla je plast, přívod vzduchu a ten mi drnčel, dal jsem do spoje v koleni dva vrutíky a je klid, i když ty máš benzín, tam je to zřejmě jinak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...