Přejít na obsah

demontaž budiku


radiobot

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj všichni, nechci zakládat nové forum, protože jich tu je až až, tak se zkusím zeptat tady. :) Mám supa 2,5 TDi, 2004. Demontoval jsem budíky a měnil si podsvícení na modré. Po instalaci zpět, krásně svítí budíky modře, ale maxík mi začal hlásit chybu airbagu :( dále mi stále svítí ESP což nechápu proč... A maxidot je takový čtvrerečkovaný a špatně čitelný. Zkoušel jsem jestli má dobré kontakty, ale nenašel jsem chybu. Mohl byste mi s tím někdo poradit co a kde jsem udělal špatně ?? Moc dík za každou radu!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

airbag ti sviti kvoli tomu ze si pravdepodobne zapol zapalovanie ked si mal odpojene budiky... a maxidot mas to len zle zlozene od znova rozobrat a poriadne zlozit chce to chladnu hlavu :) a ESP ti bude svietit asi na zaklade toho airbagu .. chce to VAG a zmazat chyby :) vela stastia...

Editováno: , autor: Lukas1450
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi, tak po koupi VAG1 a instalace VAG-COM 304 i s virtuálním Windows XP jsem konečně odstranil chybu airbagu :)) Ale jak jsem psal že mi svítí i ESP, tak ten den se k tomu přidalo i ABS a blikání ruční brzdy :(. Ve Vagu když tam hodím ABS brzdy, tak mi to třikrát zapípá. Když kouknu na chybové kódy, tak mi to píše:

VAG-COM verze: IHR 304.0

Autosoft

Číslo dílu řídícího modulu: 3U0 614 517 D

Komponent a/nebo - verze: ABS/ESP front 1314

Kódodvání softwaru: 00000

Kód opravny: WSC 00000

2 Nalezeny chyby:

01044 - rid.jedn. chybne kodovana

35-00 - -

00778 - Snimac uhlu rizeni (G85)

66-10 - srovnani neprovedeno - Sporadicky

a když je smažu a odejdu, opět mi to třikrát zapípá a nic se nestane... Když se na chyby podívám znovu jsou opět tam??!! Co to??

Editováno: , autor: Tomáš Těšínský
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...