Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

tak uz se taky pridavam do fronty cekajicich. 1.2TSi 77kW;fresh amibtion extra+, interier sedy dynamic, k tomu par dalsich blbustek do vybavy. uz aby byl konec dubna.

 

čau, prosím tě kdy si to auto objednal a máš už potvrzený týden výroby? Mě to zatím pořád vychází na 3 měsíce a to už se to o 2 týdny zlepšilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau, prosím tě kdy si to auto objednal a máš už potvrzený týden výroby? Mě to zatím pořád vychází na 3 měsíce a to už se to o 2 týdny zlepšilo.

No, ja objednal minuly pondeli a melo by to byt vyrobeny nekdy koncem dubna. Prodejce mne zatim nekontaktoval, ze by mela byt nejaka zmena.

Ty 3 mesice co rikas mi prijde nejak moc dlouho obzvlast, kdyz prodeje novych vozu jsou spos v utlumu.

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě mne napadlo,že jestli opravdu chceš dát tolik peněz za auto,tak co třeba Citroen C4? nový je daleko hezčí než to předešlé "vajíčko"..mrkni na to.. :kol-31: pokud můžu tak nedoporučuji fabii krátkou..zdá se mi,že celá zadní část se špiní ikdyž nejedu a stojí nehnutě v garáži.. :kol-28:

došel mi meil s cenou toho elyseé..292.000,- s metalízou,16"kola 1.6 115koní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ja objednal minuly pondeli a melo by to byt vyrobeny nekdy koncem dubna. Prodejce mne zatim nekontaktoval, ze by mela byt nejaka zmena.

Ty 3 mesice co rikas mi prijde nejak moc dlouho obzvlast, kdyz prodeje novych vozu jsou spos v utlumu.

Tak to nevím, poslední potvrzené info mám z úterý tohoto týdne, ale snad se to ještě zlepší, jinak já dělám ve firmě, která dodává díly pro automobilky a tolik práce jako teď jsme ještě neměli, tak bych to s tím útlumem neviděl tak jednoznačně. Naopak, když vím jak na tom jsme sem se s těmi 3 měsíci docela i smířil, ale každopádně dej vědět jak to u tebe dopadlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ja objednal minuly pondeli a melo by to byt vyrobeny nekdy koncem dubna. Prodejce mne zatim nekontaktoval, ze by mela byt nejaka zmena.

Ty 3 mesice co rikas mi prijde nejak moc dlouho obzvlast, kdyz prodeje novych vozu jsou spos v utlumu.

Mě prodejce při objednávce 18.února sdělil, že doba dodání bude 4-6týdnů. Dnes končí 7.týden od objednání a co? NIC. Prodejce z fabriky žádný konkrétní termín nemá. Prý s dodávkami motorů 1.6TDi bývají někdy problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě prodejce při objednávce 18.února sdělil, že doba dodání bude 4-6týdnů. Dnes končí 7.týden od objednání a co? NIC. Prodejce z fabriky žádný konkrétní termín nemá. Prý s dodávkami motorů 1.6TDi bývají někdy problémy.

Hmm, tak to je k nasrani. Doufam, ze nedopadnu jak ty. :)

 

Tak vyroba myho kusu se taky posouva, aktualne, 19-20. tyden. :/

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rapidka: Nečekej, že ti prodejce (pokud Ti sdělení řekli tam) doporučí nebo pochválí auto jiné značky, než které sám prodává a má z něj provize. Jdi třeba do prodejny Hyundai, jestli tam C-elyseé taky pochválí jak je jednoduchý, spolehlivý, nenárokový a bezúdržbový.

Každé auto má své a to proto, že každý očekává a potřebuje něco jiného. Řiď se proto svými potřebami a tím, jak Ti vybírané auto uživatelsky sedí (jede se Ti s ním) a jak se Ti líbí :kol-47:

Editováno: , autor: fufal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...