Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

misto slevy to mas jeste drazsi no.. pro priste uz budes chytrejsi, starousi..

Nemám nic dražší, jen prostě mohu trochu závidět těm, co mají nějakou vyšší slevu. Já nakonec budu platit tu cenu bez 10100,-, ale prostě ta další sleva od prodejce mohla být vyšší ne jen pár věcí výbavy a construct. To zase mě neměj za hlupáka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rapid 1.6 TDi Ambition Fresh stoji 379 900,- Kc.

Jak jsi se dostal na 421 tKc?

To není podstatné, samo, že tam mám nějaké "přídavky" ve výbavě, ale teď už je to jedno.

 

Klidně už tu pasáž smázněte, podstata byla řečena, není co dál rozpitvávat.

Editováno: , autor: Joscer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou kecy o nicem, nikdo nevi, co Joscer vlastně presne objednal.

Joscer: dej se cenovou nabidku nebo objednávku a uvidíme.

Je úplně jedno co jsem objednal. Základní dotaz byl, jestli paket Extra plus, když je v rámci akce Fresh psán zdarma, tak to platí výrobce nebo je to jakoby sleva prodejce. O víc mi nešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já jsem přesvědčen, že se s ním v pondělí ještě domluvím. Jezdím k němu léta, tak možná došlo jen k nedorozumění. Jen jsem chtěl vědět, jak to vidí jiní.

 

Já ten paket v ceně na faktuře mít nebudu, to vím jistě. Jen prostě budu počítat s tím, že od prodejce nemám slevu 18 tisíc, ale jen 8 tisíc, protože těch 10 jde na vrub výrobci. Nic víc nic míň.

Není třeba mě mít za hlupáka, jak mi tady někteří připadali, že mě mají. Cena auta je samozřejmě ceníková, nekupuji auto, které má stát původně 379900,- za cenu 421000,-.

Není mi jedno za kolik mám auto. Mě začalo být jedno, zda se diskutuje nebo ne, když jsem viděl jak každý chce po mě cosi. Nechápu, proč k odpovědi, zda je ten paket v rámci Fresh akce zdarma nebo ne někdo potřebuje vědět, jakou mám celkovou konfiguraci auta nebo kde jsem ho objednal.

 

No a teď už se to skutečně může smáznout.

Editováno: , autor: Pawouk
Necituj předchozí příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

............ kdyz se do toho s dovolenim pridam,.......... o co vlastne JOSCERovi slo ????

 

 

      ja bejt tebou bejku,.... tak by mi to urcite jedno nebylo a jeste bych se o cenu hadal,... kazdopadne pokud mas nejake doplnky ve vybave tak neni co resit ;) .......... ale zase zalezi samozrejme jake ;) to ze jsi mel cenu 421 900 a nemel si uz odectenou cenu 10 100 kc je podle me taky uz chyba,... takhle se prodejce tvari ze ti dal slevu, a pritom ti zadnou nedal protoze to je sleva uz rovnou z vyroby,.. ale to tu uz bylo taky psano ;)

 

 

   ........ pro ijasneni bych navrhoval aby jsi sem hodil presnou objednavku a pak by se videlo ;) ...... ale jak sem usodil asi nechces !!!!!!!!

 

         COZ NECHAPU 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

............ kdyz se do toho s dovolenim pridam,.......... o co vlastne JOSCERovi slo ????

 

 

      ja bejt tebou bejku,.... tak by mi to urcite jedno nebylo a jeste bych se o cenu hadal,... kazdopadne pokud mas nejake doplnky ve vybave tak neni co resit ;) .......... ale zase zalezi samozrejme jake ;) to ze jsi mel cenu 421 900 a nemel si uz odectenou cenu 10 100 kc je podle me taky uz chyba,... takhle se prodejce tvari ze ti dal slevu, a pritom ti zadnou nedal protoze to je sleva uz rovnou z vyroby,.. ale to tu uz bylo taky psano ;)

 

 

   ........ pro ijasneni bych navrhoval aby jsi sem hodil presnou objednavku a pak by se videlo ;) ...... ale jak sem usodil asi nechces !!!!!!!!

 

         COZ NECHAPU 

Ale já jsem odpověď získal, Je naprosto irelevantní, jestli sem dám nebo nedám svoji objednávku, na ni nikdo nic nevyzkoumá. Z ceníku vybrané auto a doplňky. Včetně paketu Extra plus. U paketu uvedena cena 10100,-. V celkové ceně tato částka započítána, ale uvedena poznámka "paket Extra plus bude zdarma". Toť vše k objednání.

Když auto přišlo, tak mi prodejce oznámil cenu (která byla shodná s tou na té objednávce) s tím, že ji snižuje o slevu, to jest paket Extra plus zdarma. Plus že mi dává nějaké další drobnosti zdarma (koberečky, nástřik spodku auta a dutin, construct). Toť vše. No a na internetu jsem se dočetl informaci, podle které by měl být paket Extra plus na vrub výrobce a chtěl jsem to potvrdit zde. To proto, abych věděl. jak se mám chovat, až půjdu v pondělí pro auto. Jestli být zasmušilý, že jsem dostal jen ty drobnosti zdarma a dát to nějak šikovně najevo.

Teď už je to fakt VŠE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano,cena je jaká je..+ příplatkové záležitosti jak píšeš a jsi na zhruba 405,- ale jednu věc jsi zapomněl Diver..každý kdo uvažuje o novém autě a před kupem zjišťuje ceny a slevy již šťastných majitelů ,se opět dostane dost pod 400,- :kol-47:

Editováno: , autor: manfroto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joscer: 

Nakonfiguruj si své auto v konfigurátoru Škoda, tam ti vyskočí ceníková cena a uvidíš, jaká výbava je v rámci akce Fresh a tím pádem zjistíš i jakou slevu máš od prodejce a jestli tě netahá za nos.

Jen pokud máš náhodou červenou barvu, tak na tu je teď příplatek 4000,-, v době tvé objednávky ještě byla zdarma. 

Editováno: , autor: Lukas79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joscer: 

Nakonfiguruj si své auto v konfigurátoru Škoda, tam ti vyskočí ceníková cena a uvidíš, jaká výbava je v rámci akce Fresh a tím pádem zjistíš i jakou slevu máš od prodejce a jestli tě netahá za nos.

Jen pokud máš náhodou červenou barvu, tak na tu je teď příplatek 4000,-, v době tvé objednávky ještě byla zdarma. 

Dík za radu, ale tohle je první, co jsem udělal, než jsem šel auto objednat. Já vím kolik auto má stát. Mě nejde o to, jestli mám cenu auta jaká má být. To mám. Co je na tom k nepochopení, že se mi půlka zde radících snaží vsugerovat, že jsem coby hlupák byl natažen prodejcem na ceně auta z ceníku? Mě šlo jen a jen o to, jestli jde cena paketu Extra+ při verzi auta Fresh na vrub výrobce nebo jestli mám prodejci "sežrat" to, že je to jeho sleva. NIC MÍŇ, NIC VÍC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joscer: 

Tak to je právě jasný z toho konfigurátoru. Když ti konfigurátor vyhodí nějakou cenu a prodejce dá vyšší s tím, že ti dá slevu a ve výsledku je cena stejná jako v konfigurátoru, pak to nebyla sleva ale jeho "povinnost". Je možné, že měl prodejce nastavený systém pro firemní zákazníky a tak se k ceně připočítala cena za paket Extra+, kterou pak odečetl, ale o slevu rozhodně nejde, je to akční nabídka. Ale na to už jsi asi přišel taky. 

Příští týden hodně štěstí... 

Editováno: , autor: Lukas79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvíce používám auto k cestě do práce a zpět. Můžeš si tu cestu klidně projet. Jezdím skoro denně (občas mám práci doma). Mám to kousek po okresce (asi 4 km) na silnici I. třídy, pak 15 km do Klatov (směrem od Domažlic) a pak do Plzně, kde zajíždím do centra (pracuji ve Škodovce). Nijak to nehoním, mimo obec 95 tacho, v obci 55 tacho. Těsně před Plzní mám na Maxidotu průměrnou rychlost kolem 65. Je fakt, že cestu mám najetou a vím kde šetřit.

 

Pak jezdím dvakrát až třikrát na východní Slovensko a sem tam nějaká netradiční jízda (třeba s našim venkovským klubem na fotbal po okrese Domažlice).

Sám jsem zvědav na spotřebu s Rapidem.

Editováno: , autor: Pawouk
Necituj předchozí příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...