Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

to miklisek: A kdy bylo objednáno?

Já mám auto objednáno 10.4. a do výroby 25. týden.

Zajímalo by mě, jak jestli se ty termíny dodržují nebo ne.

Já objednal 25.3.2013. Ale bylo to auto prodejcem předobjednané do výroby (měli jich asi 30) a jen překonfigurované pro mě. V systému je zadán opravdu 17KT (do 28.3.2013). Většinu aut z předobjednávek mají dle plánu dodané, to moje zatím nee. A hlásí jim skluzy z výroby a prodloužení termínů dodávek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednával jsem Škoda Rapid 1,2 TSI/63 kW Ambition Fresch dne 13.3.2013, prodejce řekl dodací lhůta 6-8 týdnů, minulý týden jsem volal a bylo mi sděleno, že auto půjde do výroby až v 25. týdnu, prý enormní zájem. Takže čekačka zhruba 14 týdnů :(. Volal jsem i do Škodovky, tam mi řekl operátor, že čekačka normální 6-8 týdnů, ale potom volal zpět, že situaci prověřil a opravdu standardní čekací lhůta je nyní 3 měsíce. Nezbývá než čekat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já objednával v pondělí 22.3. - od tohoto data měli prodejci do kupních smluv udávat dodací dobu 3 měsíce - slova mého prodejce :-(  . Víte někdo od kdy jde do výroby MR2014 ? Tam už by mohly být vychytány první "drobné", uživatelsky nepříjemné, chybky ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, neblázněte a nechte si udělat nabídky. Mohu doporučit člověka, co se dycky při nabídce dostal hodně dolů oproti ostatním (rozesíláno přes net více obchodníkům). Dopravu můžou i nemusí účtovat,ale stejně pak dávají slevy a občas i pozornosti podniku, takže tam tu dopravu někdy ani nepoznáte. Ale když pujdete do salonu, neznalí atd., tak je jasný, že Vás natáhnou a nebudou nic řešit. Bojujte za každou korunu. Z mých aktuálních zkušeností shazují z ceny Rapida v průměru 4%, jsou tací, co sundají i 8%, ale je jich málo. Já mám TIP na 3 lidi zhruba. Přeji mnoho úspěchů, já jsem zatím v pozici, že se rozhoduju, zda new Rapida nebo starší rodinné auto do 3 let a 250.000,- ... zatím se to jeví jako nemožné :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě doprava zahrnuta v ceně (považuji prodejce za solidního), nikdy jsem se o takové položce ani nemusel zmiňovat. Navíc jsem získal k ceně ještě nějaké bonusy z hlediska montáže HF a dalších drobností(připojištění). Na cenu jsem v tomhle případě netlačil, protože se jedná o prodejce, kde nakupujeme z hlediska užšího kruhu, vím, že se mi vrátí vložené prostředky na bezproblémovém servisu, včetně bezplatného zapůjčení náhradního vozu po dobu oprav atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...