Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

......... ne ne ...... hned tak kradez prvnich kusu necekej,... oni moc nevedi ( asi ) je je rapid z overenych dilu,... a ono se jedna ty dily spis v interieru a tim to hasne ......... ale tim hur,.... nic mene, do fabie si myslim ze to jen tam nenarves,.... myslim treba palubku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výraz ověřené díly prostě znamená, že Rapid vychází z již dříve montovaných částí, které mohou být i konstrukčně starší.

U každého auta je možné, že bude ukradeno, takhle se nedá uvažovat. To je jako byste se báli se najíst, protože je pak možnost, že nenajdete záchod a nestihne si dojít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

  Nižší střední třída, registrace na českém trhu k únoru 2013

 

Kategorie OA+LUV OA+LUV Tržní podíl ve tř. Tržní podíl ve tř.   Období 2/2013 1-2/2013 2/2013 1-2/2013 1. Škoda OCTAVIA 2654 33,8% 2. Škoda RAPID 769 9,8% 3. Volkswagen GOLF 731  9,3% 4. Hyundai i30 608  7,7%

Editováno: , autor: manfroto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

tak jsem po dlouhé době potkal pána co má firemního rapida..že jede nakoupit,tak jsem se s ním svezl..vše v pohodě,do té doby,než začal usek s nerovnostma na silnici..tak rozvrzaný interiér ve předu i ze dvou míst v zadu nemám ani ve svém ještě používaném favoritu... :kol-28: říkám,to auto muselo jezdit někde po schodech či co? prej ne jen po silnicích..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já měla možnost projet zánovní i30 combi (15.000km) a a nic neskřípalo a nevrzalo..je to možná kusová vada..čekám až bude přívětivější počasí a projedu si ještě jednou rapida,301, elysee..pak už musím obědnat..nebo najít skladovku..to asi jo s tím kradením,bude jich tu hodně a za nedlouho bude poptávka po dílech..říkal jsem si,že nebude od věci jít do některého z Francouzkých aut..těch tu asi tolik nebude..co myslíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nějak asi,projeď a uvidíš,pokud nepotřebuješ větší přístup do kufru a bude se ti zdát lepší frantík,tak běž do toho,vyjde tě to mnohem levněji ambiente 1.2tsi 77kw začíná na 320,- bez metle..silnější a jednodušší motor frantíků s metlou a slušnou výbavou pořídíš po slevě pod 300,- tak dej pak vědět :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě mne napadlo,že jestli opravdu chceš dát tolik peněz za auto,tak co třeba Citroen C4? nový je daleko hezčí než to předešlé "vajíčko"..mrkni na to.. :kol-31: pokud můžu tak nedoporučuji fabii krátkou..zdá se mi,že celá zadní část se špiní ikdyž nejedu a stojí nehnutě v garáži.. :kol-28:

Editováno: , autor: manfroto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene,nic krátkého,ale je pravda,že když jsem byla mrknout na Elyssé,tak C4 mi padla do oka.. :rolleyes: ale chci asi sedana..kufr mi postačí na nákup a kufry,nic rozměrného převážet nebudu..ani nevím jestli mají všechny ty auta rezervu a povinnou výbavu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zalezi z jake ceny chces tech 8-10% odecitat. :)

 

ja moc nejak smlouvani nemam v povaze. cena mi za danou vybavu prisla odpovidajici, tak jsem dal moc nic neresil.

 

celkova cena cca 325, vc. extra vybavy za asi 18k. bez extra vybavy by to bylo nejakejch 307k, coz mi prijde jako dobra cena vzhledem k cenam pred pul rokem....

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zalezi z jake ceny chces tech 8-10% odecitat. :)

 

ja moc nejak smlouvani nemam v povaze. cena mi za danou vybavu prisla odpovidajici, tak jsem dal moc nic neresil.

 

celkova cena cca 325, vc. extra vybavy za asi 18k. bez extra vybavy by to bylo nejakejch 307k, coz mi prijde jako dobra cena vzhledem k cenam pred pul rokem....

Tak to je celkem slušná cena.

320,- je cenikova cena +  metla, kola, atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

325,- vč. metalíze,16" kola,povinná,rezerva,gumové koberce?

 

mne se libi nejvic v bile, takze bez metly.. mam to v dynamicu a v extra vybave:

další 2 reproduktory vzadu

Kola z lehké slitiny "DIONE" 7J x 16" - 4 ks

MAXIDOT

Potah podlahy zavazadlového prostoru, oboustranný (guma/látka)
Prodloužená záruka na 4 roky, do 60 000 km

latkove koberce

rezervní kolo ocelové (neplnohodnotné), zvedák vozu, klíč na kola

 

samozrejme v zakladu

climatronic

park. senzory

radio swing

kozeny multifunkcni volant

a dalsi veci, viz ted fresh ambition nabidka

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pokud je to cena bez smlouvání,jakou pak dostane zákazník co mu záleží na ceně.. :kol-47: připomíná mi to jednoho "Mistra přeborníka" co tu snaží navodit atmosféru,že je vlastně cool neříkat si o slevu a jen naslouchat vyřčené cifře prodejcem... to s tebou pusher nemá ale nic společného..pokud teda nejsi taky nějak provázanej se značkou škoda..

Editováno: , autor: manfroto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim, tahat se nekde o 5 tisic, to mi za to nestoji. :) je to asi o tom, s jakou predstavou tam clovek jde a co bere jako dobrou nabidku, ktera mu proste stci.

 

a taky zalezi dle prodejce, proste rikam, at mi daji nejakuo cenu a uvidim, jestli pujdu jeste k jinemu prodejci, kde uz mam predjednanou nabidku (nemel jsem nic :-))

 

nabidli co nabidli, mne to prislo jako fer, tak uz jsem se vykaslal jet resit dalsi prodejce a rovnou objednal.

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...