Přejít na obsah

Nefunkční displej na budících - potřetí


SUP1

Doporučené příspěvky

Poslouchejte, vy "ZAMYKAČI"

Ten kluk se ale vůbec neptal na MAXIDOT, ale na nečitelné číslice přímo na budících.

Tak proč to hned jako zamykáte? Tady nadáváte, že neumí číst, on číst umí, ale vy ne!!!!

Je tam i fotka!!!!! A ani téma invertování displaye mu asi nepomůže, tamse řeší podsvícení!

Furt tady nadáváte, jak kluci neumí číst, ale neumíte to VY!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikomu se omlouvat nebudu. V prvním příspěvku nepíše, že nemá MAXIDOT a nebyli tam ani žádné fotky. Proto jsem to zamknul.

 

Nemám křišťálovou a jeho auto jsem taky neviděl tak nemůžu vědět co tím myslí.

 

Někdy je taky problém už z názvu tématu poznat o co vlastně jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sup aj vyhladavac je tu uplne na pikacu ... pretoze kazdy si zvoli vlastny nazov temy a niekoho nemusi napadnut rovnaky nazov a vyhladavac tym padom nenajde nic... tot moj nazor a uz ked som tu napisal off topic dostanem asi ban... ale co uz nefunguje mi rychla odpoved vzdy musim dat pouzit plny editor a tak odoslat pridpevok kde je chyba ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak v prvním tématu píše jen že má problém s ukazováním číslic na displeji  možná by to chtělo hned na začátku dat co nejvíc info.

 

Jinak vyhledávání funguje "skvěle". Třeba takový názvy téma jako pomoc problém atd to hledá perfektně. a zme zase u pojmenovávání tématů a kloudným vyjádření vo co de hned v prvním příspěvku. Ale to se začnem točit v kruhu-když nedá podrobný info, jak chce znát odpověď?? Nešli dát ty fotky hned do prvního tématu?

 

Rychlá odpověď:

napiš sem http://forum.skodahome.cz/topic/58024-dotazy-a-st%C3%AD%C5%BEnosti-na-mody-adminy/ zřejmě máš problém v nastavení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jé to to sranda, se hned takhle handrkovat, ale pozor na mě, já jsem rebel a mám to i ve svém vlákně SUP ONE :kol-97:

A vyhledávač funguje normálně, když zadáš MAGOR, vyskočím Ti já, takže vyhledávač je OK :kol-98:

No tak k tématu. U klučiny (teda pokud to tady ještě vůbec čte), je asi problém v budících přímo u těch dispejů.

První co by měl udělat, než defakto napíše je něco zkusit. Takže hodiny dolů, rozebrat a podívat se na to.

Tehle problém "ROZSYPANÉHO ČAJE" je celkem častý třeba u BMW. Řeší se to vyčištěním dosedacích ploch a podložením, ev.zatavení tavící pistolí na horké lepidlo

Třeba Ti pomůže toto:

www.7er.cz

Do vyhledávače zadej čaj a objeví se Ti hodně odkazů, jak to kluci řeší

No zadal jsem to za klučinu, tak snad mu to pomůže:
http://www.7er.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=214&p=1776&hilit=%C4%8Daj#p1776

A jsou tam i obrázky :kol-28:

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj SUP1 i všem ostatním. Díky za rady a odkazy, určitě na ně kouknu, ale  po dvou dnech opět vše v pořádku, jen tak samo bez jakého koliv zákroku.  Číslice svítí celé a vše funguje jako dřív. :kol-24: Příště raději přiložím hned nějakou tu fotečku, aby jsme měli hned jasno. Díky zatím všem a přeji pokud možno bezproblémový provoz našich plechových mazlíků.

Editováno: , autor: dodan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi ne, celou zimu v pohodě, začalo to až teď, jak jsem zakládal to téma o nefunkčním displeji poprvé. No a teď ? Zase O.K. Říkám, dva dny jsem byl z toho špatnej a až jsem začal zjišťovat tady na fóru čím to může být, tak se to samo vyléčilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...