Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

to jsou zase informace v sekci že bych blil...na ručičku koukáš pokaždý když si sedneš, bože!!!! Řešíte opravdu prkotiny

 

myslel jsem to tak, že nekoukám protože se jí neřídím a už vůbec nesleduji zda sedí nebo nesedí s tím co ukazuje a jaká je rychlost na displeji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ano už jsem si ho konečně převzal.... :kol-47: dokonce jsem byl tak zabrán do zkoumání všech vlastností auta, že jsem si zapoměl koupit dálniční známku a jel bez ní.... 

 

A znáček na volantu tam mám,... takže možná, kdo se ozve svému prodejci, se může objednat na dolepení....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ta fotka elegance nebyla úplně objektivní když měla tak zvednutý zadek... resp.když je bylo foceno zespodu... - vyměnil jsem fotku ...  taky to ale není ono, je problém najít ve stejné barvě vozu auto ze stejného úhlu nafocené....

 

podobně s nárazníkem je to samo sebou i u combi

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se mýlíš, co odrazky a prolisy od odrazek přecházející směrem dopředu? ty u RS nejsou..

 

difuzor u elegance je mnohem nižší.... 

 

další věc couvací čidla jsou elegance v difuzoru, u RS v nárazníku, těch rozdílů je tam mnohem víc, prostě stejné nejsou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcel som len zistit či sa dá ten pretuningovaný zadok ktorý sa mne nepáči na RS dá zameniť za originál....ľahkou výmenou....

Ale ďakujem za postrehy...pravdepodobne to pojde iba výmenou celého náraznika....vie niekto číslo dielu na originálny NE-RS náraznik?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcel som len zistit či sa dá ten pretuningovaný zadok ktorý sa mne nepáči na RS dá zameniť za originál....ľahkou výmenou....

Ale ďakujem za postrehy...pravdepodobne to pojde iba výmenou celého náraznika....vie niekto číslo dielu na originálny NE-RS náraznik?

Vyměnit a udělat jde jistě ledacos. Ale jak ukončíš výfuky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...