Přejít na obsah

Triky na Policii


Drizzy

Doporučené příspěvky

Tak prihod s policii mam hodne jak v cr tak sr i pl , a kdyz jsem prirozene ukecany typ plny optimizmu tak to vetsinou zacina hledanim dokladu po celem aute pak fouknutim a nakonec asi pulhodkou pratelskeho povidani a cygaretkou .... ja na kluky v modrem nemuzu rict nic spatneho ;) pokud je clovek na ne mily a pratelsky tak oni jsou tez ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jako řidiče PPL mě capli s tel.u ucha...jeli za mnou-všiml jsem si jich tel.položil-předjeli mě-zastavili a povídají:Pane,kdyby jste si vyřídil tel.a položil to tak v poho,ale že jste ho položil až když jste si nás všmnul.... 1000kč souhlasíte? Nehádal jsem se zaplatil,žádné vytáčky prostě moje blbost. Navíc se mnou bavili normálně a né jak to někteří umí POVÝŠENĚ já jsem zákon atd...

 

A podruhé na dálnici..170km/h za nějakým mostem Rencek Laguna(bylo to dávno) zmerčil jsem ji až ve zpětném špíglu bylo to v takové dolince někde před Prahou myslim,na kopečku stál a čekal...ani nemusel vytáhnout plácačku-blinkr zastavil jsem a borec:300kč :kol-47:  zaplatil jsem a fičel dál. Ani doklady jsem nevytahoval...

Za blbost se platí a čím víc se budu vytáčet tím víc mě osolí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem se dokonce potkal s policajtem při dopravní kontrole kdy jsem udělal dopravní přestupek, který se mě podle samolepky na autě zeptal co mám společného se ........... . Pak se zeptal na moje jméno a pak řekl "Jo tak to jsi Ty? Díky, tady máš doklady a můžeš jet."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jste teda pěkní hlupáci, když dobrovolně platíte pokuty. Mě když zastavili protože jsem telefonoval při kroužení po Václaváku (hledal jsem místo na parking), tak na mě zkoušeli, že to mají natočené a kdesi cosi. Po tvrzení, ať mi to ukážou jsem s nima sepsal protokol a tim to haslo, žádná pokuta ani body. To samé když jsem se otáčel na parkovacím místě pro kriply, málem jsem při rozjezdu přejel policajta, jak se mě snažil zastavit. Po pokecu mi to chtěl dát za 200,-, tak jsem ho ukecal na kilo a jel jsem. Potom když mě chytili na argentinský, když jsem projel na červenou asi ve 120ti a ještě za mnou jeli až k alze, tak jsem to dostal za 2500,- (rovnou ke mě naklusali i s kamerou).

 

Ono stačí zkusit odhadnout povahu příslušníka, když je to zmrd, tak neuděláte nic, když je to normální člověk, jak ukecávat.

Editováno: , autor: Phate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Phate - Ty jsi pošuk...

Policajt když se hádáš, že jsi to neudělal a že nemá důlaz, tak když chce, stejně si najde něco jiného. Kdysi jsem to zkoušel a nakonec dostal pokutu za chybějící spínací špendlík v lékarničce - bez prdele, to se opravdu stalo.

Myslím, že pravdu má Žralok, postavit se tomu čelem. Když vím, že jsem něco udělal, autmaticky to hned při podávání dokladů bengovi řeknu. "Já vím, já vím, telefenoval jsem s porodnicí, narodilo se mi dítě" Takhle už mám asi 15dětí. Nebo další, stáhnu okno, podávám doklady "No jááá blbec si zase nevzal pas, já se to snad nenaučím chlapci". Většinou je to nějaká ta stovečka bez bodů, ještě pokecáme a je klid. Prostě bavit se s těma klukama normálně a s úsměvem. To si myslím, že zabírá nejlépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Chtěl bych být někdy mouchou a být u toho jak vás zastavují a vidět jak máte stažené prdele z kontroly. Něco jiného je napsat něco na net a mít frajerské řeči ale skutečnost je jiná.

 

Za mou řidičskou éru jsem vyzkoušel snad všechny výmluvy a podobné kecy, ale dnes vím, že když vím, že jsem přestupek udělal tak se přiznat a nehádat se. Ale když vím, že jsem nic neudělal a jen mě zastavují, protože zrovna nemají co dělat a já náhodou jedu kolem tak čekám s čím přijdou. Když jsou v pohodě tak mi to nevadí ale když začnou mít husté a šikanózní řeči, tak se do nich pustím já ale to se pak nestačí divit oni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť já něříkám, že se s nima má člověk hádat do krve, když jsem jezdil s prasklym sklem, tak jsem se s policajtkou bavil taky normálně, stejně tak jak se ona bavila se mnou a pustila mě za 300,-, normálně bych přišel o technickou. Jen nevidím důvod, nesnažit se pokutu ukecat, já si ty peníze musím nějak vydělat, vy evidentně ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drtivá většina policajtů obvoďáků dává pokuty kolem sto nebo dvěstě kaček, když se k nim prostě chováte slušně, tak oni k vám většinou taky. Dopraváci jsou trošku horší a víc to solej:-(, ale je to o člověku. Co se týče projetí na červenou a tomu podobných přestupků, tak tam jsou pevně daný sankce, takže ten polda nemá na výběr, prostě ti musí dát dva a půl tácu a neznamená to, že by byl zmrd. Toť můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chytli mě na dálnici bez známky. Myslel jsem si, že mi to jednou projde a docela jsem pospíchal. Když jsem viděl pašíka, tak jsem se mohl schovávat za kamion jak jsem chtěl, ale po chvíli pašík přijel a odvezl si mě na odstavné parkoviště. Hned jsem vystoupil, řekl jsem, že vím, že jedu bez známky ale strašně pospíchám a že se omlouvám. Řekli mi, že to mám za 500,-Kč, když jsem slušnej a ještě mi poradili, že mám pospíchat max 140 km/h. Kdybych se hádal, tak to mám za body a tučnou pokutu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...