Přejít na obsah

Škoda Rapid Spaceback


Ady2410

Doporučené příspěvky

Tjn, ale tak C sloupek byl jasný už dávno :D nic nového se tam neobjevilo :) já mám v hlavě celkem jasnou představu o tom, jak to auto bude vypadat :D a podle mě to bude hnusný, ale necháme se překvapit, až to ofiko ukážou :) jen nevím, proč zrovna s Rapidem spaceback dělají takové tajnosti. Jak kdyby to bylo úplně něco nového, co svět nikdy neviděl :D přitom to bude jenom jiná prdel na celkem obyčejném autě, kterých u nás už jezdí stovky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci nic rikat ale tvurce photoshopu odsad....... myslim ze SYTIC !!!! by si za to mel uz uctovat nejaky provize ze jeho fotky putujou vsude mozne po svete :D ..... vzdyt to uz neni normalni,... sem chodej fakt vsichni novinari a pak se predhaneji kdo bude mit lepsi fotky,... bych z toho blil velebnosti ;)

Editováno: , autor: Lukason
Tak už je to v jednom vlákně. :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk: .............. no tak to jsem rad,... aspon nekdo tady dela poradek :D

 

 

Sytic: ........ tobe bych pro priste doporucil udelat nejkej vodoznak a pak to prodavat,... tohle je vzdycky komicky kdyz vidim tvoje fotomontaze vsude mozne na internetu,... jenom se vzdycky pousmeju nad komentarem ,,, skodovka pustila fotky noveho spacebacku " :D :D to je vzdcky takova prdel :D

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.auto.cz/skoda-rapid-spaceback-pristizena-temer-maskovani-75409

 

No podle mého už to bude dlouhá nudle. Už klasik Rapid je docela dlouhej, což by nevadilo, ale na to jak je dlouhej tak je relativně úzkej opticky. A tohle nebude mít o nevím kolik větší kufr, ani bych se nedivil kdyby ho měl stejně velkej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...