Přejít na obsah

Bouchnutá přední guma


Karlos93

Doporučené příspěvky

Zdravim chlapy potřebuju radu... podařilo se mi na kruhači při zatačení najet na patnik a trošku mi to ohlo plecháč ale nehaže to ale horší to je s gumou mám to nařizlé na dvou mistech na jednom lehce povrchově a na druhém místě to je až na drát tak bych potřeboval vědět jestli je nutné to hned měnit nebo se na tom muže ještě jet?? jsou tam 4 zimní gumy a nahradil bych to kolo rezervou letní ale zas nevím jaka bude spotřeba... diky za rady

 

Jinak přiští vikend jedu do zlina cca 200 km tam i zpatky

Editováno: , autor: Karlos93
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jsou tam 4 zimní gumy a nahradil bych to kolo rezervou letní ale zas nevím jaka bude spotřeba...

 

Zajímavý dotaz. To by mně nenapadlo, takhle to řešit.

Co myslíš sám? Já myslím, že čím víc bude na autě letních gum, tím bude spotřeba nižší.

Ale toto je jen úvaha z pohledu spotřeby, z pohledu komfortu a bezpečnosti by byla odpověď úplně jiná.

 

 

Nicméně Tvůj druhý: "...když budou 3 zimní a 1 letní" je kravina, protože na jedné nápravě máš mít dvě stejné pneumatiky, stejné konstrukce, typu a dezénu.

Takhle to můžeš použít jen nouzově, na dojetí do servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...