Přejít na obsah

Autoradio Erisin ES1268V 8" HD a zapojenie cuvacej kamery


Doporučené příspěvky

Ahojte.Mam toto autoradio http://www.erisin.com/erisin-es1268v-8-hd-car-stereo-wifi-3g-dvbt-mpeg4-nav_p365.html a kupil som k nemu tuto cuvaciu kameru http://www.ebay.com/itm/NEW-SONY-CCD-CAR-REAR-VIEW-REVERSE-BACKUP-CAMERA-FOR-SKODA-ROOMSTER-OCTAVIA-TOUR-/230740076517?pt=US_Rear_View_Monitors_Cams_Kits&hash=item35b92e27e5.Vsetko je nove nepouzivane samozrejme.Radio este nieje namontovane v aute a chcel som pred tym vyskusat jeho funkcnost a aj kamery.V dielni na stole som ho napojil na 12V a radio funguje bez problemov az na kameru.Po pripojeni kamery do vstupu radia oznaceneho ako CAM IN(G RCA) a privedeni 12V na napajanie kamery sa mi nezobrazil ziadny video obraz.Z kamery ide video vystup do autoradia,napajanie a napajanie led osvetlenia(to som nezapojil).Skusil som teda iny vstup a sice Video IN ale takisto ziadny obraz.Proste uz neviem co s tym.Volal som do ceskeho zastupenia erisin a povedali mi ze to proste musi ist ale ze nech to napojim na spiatocku.Podla mna je to to iste spiatocka a napojenie 12V v dielni.Kamera ma tv system NTSC a ze ani to nevadi mi povedali.Radio ma tiez can bus decoder a predpokladam ze kamera sa rozbehne az po zapojeni autoradia do auta a po zaradeni spiatocky sa aktivuju vstupy na kameru.Moze byt ze ten vstup CAM IN nieje aktivny pokial radio nieje zapojene v aute?Prosim poradite mi niekto ze kde robim chybu?Uz som v koncoch preco nejde kamera.Vopred dakujem za kazdu radu alebo pomoc.

post-70413-0-57945200-1367400142_thumb.j

post-70413-0-60466800-1367400256_thumb.j

Editováno: , autor: Dallas1974
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne toto som si myslel ale nebol som si isty ci je to tak.Myslel som,ze sa to da spustit a vyskusat aj bez zapojenia do auta.Ak ste si absolutne isty ze je to tak ako hovorite,tak to je vlastne vyriesene to by bolo super.Ostava to vyskusat uz len komplet zapojene v aute.Dakujem velmi za vasu odpoved a radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, jak si spokojeny?? Ja obednavam podobnyho Erisina, a tak se chci zeptat hlavně na kvalitu zvuku a sílu basů..... 

Protože kdysi jsem kupoval do jiného auta VW, taky čínu, a ten zvuk byl takovej hnusnej, že jsem si řekl zlaty origo radio. Tam byl ten zvuk takovej živej a pěkny basy výrazny.... a dam činu a basy pryč i když jsem je dal na maximum, a celkově takovej plochej zvuk :-(

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahojte, tiež mám autorádio od Erisin a práve som si kúpil cúvaciu kameru. Viete mi poradiť, ako to zapojiť? Všetci píšu, že sa to má napojiť na cúvacie svetlo no potom sa píše aj o tom, že po pripojení na cúvacie svetlo skáče obraz z kamery kvôli nestálemu napätiu. Na druhej strane sa však neodporúča kameru zapájať na stály zdroj prúdu pretože potom zvyknú odchádzať. Tak ako na to? Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte. Ja som zapojil kameru tak,ze som pouzil spinacie relatko,ktoreho cievka je napajana z cuvacieho svetla a kamera dostava stavu z cigaretoveho zapalovaca co je v kufri. Na cigaretovom zapalovaci nieje pulzne napatie,tak preto je vhodny na napajanie pre kameru. Je to blizko a nemusel som tahat kabel od radia cez cele auto. Pozor niekedy sa aj tak stane ze sa na obrazovke pri spusteni kamery objavia tie siroke tmave pruhy,ale to je sposobene video kablom co ide do kamery. Idealne by bolo pozit iny kval;itnejsi lepsie tieneny kabel a potom bude obraz vyborny vzdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, tiež mám autorádio od Erisin a práve som si kúpil cúvaciu kameru. Viete mi poradiť, ako to zapojiť? Všetci píšu, že sa to má napojiť na cúvacie svetlo no potom sa píše aj o tom, že po pripojení na cúvacie svetlo skáče obraz z kamery kvôli nestálemu napätiu. Na druhej strane sa však neodporúča kameru zapájať na stály zdroj prúdu pretože potom zvyknú odchádzať. Tak ako na to? Ďakujem.

Ahoj.tiež mám Erisin a cúvaciu kameru mám pripojenú naoranžovo-čierny vodič REVERSE-IN čo vychádza z rádia.Len pri zaradení spiatočky je tam napätie na kameru.Z cúvacích svetiel ti bude ten obraz skákať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...