Přejít na obsah

MR 2014


Pastelka

Doporučené příspěvky

Co jsem se dozvěděl od prodejce, tak všechna auta, která jsou v původní verzi Fresh musí byt dodána před 32KW. Údajně ma Škodovka naplněnou výrobu až do celozávodní dovolené, proto se mění ceník a začínají se objednávat auta dle něj s dodáním po 32KW...Objednal jsem za 30 sekund 12... :kol-31:

Editováno: , autor: martineQ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tématu MR2014 a modelu Fresh:

Už při představení bylo oficiálně prohlášeno, že bude pro Rapid dostupná mimo 77 kW verze i slabší s 66 kW. Doba mezi uvedením na trh a zavedením 66 kW do výroby je pro mě až překvapivě dlouhá.

Rozumný příplatek za xenony (těším se na první obrázky)

Bude k akční variantě Fresh přiřazena (popř. v budoucnu) i 1.4 TSI?

 

Poznámka modelu Fresh:

Moc mě mrzí, že škodovka ve své nabídce nevyužívá "opravdové" akční modely, jen cenově upravené nabídky s určitým názvem.

Vždyť stačí jen malý detail - vytvořit logo a nalepit ho na auto (viz můj nápad dole)

Že dřív měly akční modely třeba jiná světla nebo potahy, o tom víme všichni (krásná vzpomínka hlavně na Škodu Favorit/Forman). 

 

Moje "grafická úvaha" k modelu Fresh: 

 

post-73659-0-88082100-1370345919_thumb.jpost-73659-0-26303400-1370345923_thumb.j

 

Neexistující akční model podle starých měřítek akčních modelů dle mých představ:

 

Škoda Rapid Fresh (převzatý název současné akční cenové nabídky)

(dostupný pro 1.2 TSI 63/77 kW, 1.4 TSI DSG 90 kW, 1.6 TDI 66/77 kW)

Základ v modelu Ambition.

 

Exterér: pro všechny modely spoiler (z modelu 1.4 TSI), všechny modely bez označení motorizace

Litá kola: základní Carme, příplatková: Beam, Antia, Ray ve stříbrném provedení

Interiér: sedačky zákl. tvaru - potahy z červeného Dynamicu, příplatkové sedačky: červený Dynamic, béžový Dynamic

Barvy: bílá Candy (za příplatek v kombinaci s černou nebo zelenou střechou a černým nebo zeleným spoilerem), červená Corrida (za příplatek v kombinaci s černou střechou a černým spoilerem), žlutá Sprint (za příplatek v kombinaci s černou střechou a černým spoilerem), modrá Denim (za příplatek v kombinaci s černou střechou a černým spoilerem), zelená Rallye (za příplatek v kombinaci s černou střechou a černým spoilerem)

Zákl. výbava navíc oproti Ambition: přední mlhové světlomety, ESC PLUS včetně ABS, MSR, ASR, EDS, HBA, HHC a kontrola tlaku v pneumatikách, MAXI DOT, Malý kožený paket (3 ramenný kožený volant), rádio "SWING" - 2 DIN s CD a MP3

Příplatková výbava v cenové relaci Ambition + navíc v příplatkové nabídce: sportovní pedály, prahové lišty

 

Základní cena pro 1.2 TSI 63 kW - 289 900 Kč

 

V prospektech využita varianta:

bílá Candy v kombinaci se zelenou střechou a zeleným spoilerem, litá kola Ray ve stříbrném provedení

 

post-73659-0-98468400-1370347043_thumb.j

 

Tak :D Takové oddechové uvažování...

 

EDIT: Úprava pro přehlednost a skutečnou neexistenci takového akčního modelu, jak jsem jej vyobrazil

Editováno: , autor: sytic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sytic - Hele, asi takto, pěkný, dal sis s tím práci, ale nemyslíš, že to tady nemá co dělat? Přece jenom je to vlákno čistě účelové pro MR 2014 a lidi zde budou hledat informace k MR 2014... Je to celé zbožné přání, či úvaha, ovšem patřící někam do rapiďácké hospůdky. Tak to, prosím, uprav, nebo překopíruj, nebo to přesunu já.
PS: Už vidím, jak to někdo blbě přečte a bude se toho tvého akčního modelu dožadovat u dealera. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim, ze tech skutecnych akcnich modelu zase takova skoda neni. Vzdyt to byly z 99% naproste holoty za jakz takz cenu s pridavkem nekolika kusu superluxusni vybavy typu jina barva sedadel, sprej na opravu kol a podobnych uzasnych vymozenosti. Jedine fakt zajimave modely co me nabadaji byly Edition 100, Felicia L&K a snad jeste mozna Felicia Safe Line.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Divam se po ruznych dilech a na Rapidu se ma od 25.6. menit mimo jine napriklad zadni podbeh.

 

mikek: tak jsme si zase zaprehaneli. octavia business a rider naprosta holota. fabia creation naprosta holota. octavia spring (mimo jine s cernym stropem) naprosta holota. octavia nature II naprosta holota. to same fabia v akci bernardyn. ted vazne. s vyjimkou akcnich modelu fabie po faceliftu (fit, tour de france, sportline, spirit) byly specificke akcni modely vzdy v ramci nabidky velmi vyhodnou alternativou beznym provedenim.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...