Přejít na obsah

MR 2014


Pastelka

Doporučené příspěvky

jako fakt MARO ? ....... no tak to sem zvedavej .......

 

  modrou sem si uz v konfigu daval a je to fakt parada ;)

jenom skoda ze tam neni bolero :( teda aspon sem ho tam nevidel a je tam jenom amundsen, ten bych nemusel bolero by stacilo.... myslim tim vybavu elegance.

 

kdyz sem dal s motorizaci 1.2 TSI 77 kw, ELEGANCE+, bezovy interier, modra RACE, 17" loukote + nejaka dovybava co slo, ale rozumne

 

 tak cena byla nejakejch 459 000 kc ..... coz na to co tam vsechno bylo, mi neprislo nejak extremne premrstena cena ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zaloz si vlakno ;) ...... at tady neni nuda :D ........ a nahod nejakou dovybavu ;) ...... jaky kola a atd ;)

 

nebyla by dobra rada do budoucnosti sahnout uz po eleganci ? ... ;) xenony budes davat ? ;)

 

 

btw......... vim ze se o tom uz tady mluvilo, ale celkem me to prekvapilo ;)

 

......  az bude rapid vic rozsirenej, bude si moc kazdej xeny dobastlit sam doma, tudiz jenom vymeni svetla a bude mit xeny,.... prijde mi to od skodovky jako celkem ROZUMNE  reseni,... tim padem se i isetrilo, coz je dobre, ale otazka, jestli bude snimi fakt opravdu neco videt a buidou opravdu dobre svitit ;) sem zvedav az nekde bude rapid s xenama abych videl jak to sviti a porovnal to ;) za me pro skodovku LIKE ;)  :kol-47:  :kol-47:  :kol-47:

 

 

    ,, Objednat lze pro model ŠKODA Rapid nyní také xenonové světlomety. Nízkoenergetický xenonový zdroj má světelný tok do 2.000 lumenů. Tento systém nevyžaduje, na rozdíl od řešení používaných ve vozech vyšších tříd, automatickou regulaci sklonu a ostřikovače světlometů. Výhodou je nižší cena ve srovnání s xenonovými světlomety s vyšším světelným tokem, při zachování srovnatelné intenzity osvětlení. "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nesmis najizdet primo na konfigurator cernej vpravo, ale musis najet na zelenou listu a tam naznacit RAPID, rozsviti se ti to a uvidis tam Rapid klasika nabidka a nebo RAPID FRESH, no a pak co chces, tak to si vyberes a uvidis tam stranka modelu nebo konfigurator,........ a to si vyberes,...

 

 

pro zjednoduseni:

 

Rapid FRESH:  http://cc-cloud.skoda-auto.com/cze/cze/cs-cz/NH3/65154

 

Rapid:  http://cc-cloud.skoda-auto.com/cze/cze/cs-cz/NH3/65114

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nne, byl to fakt Rapid :D

 

Lukason: to netuším, že už BT něco takového dělá :D každopádně to frčelo na F značkách, fotku jsem bohužel nestihl udělat :D jel jsem 110 kmh a on frčel tak 160 kmh, takže jsem se jenom tak v dálce všiml toho nárazníku a přišlo mi to divné :)

 

runner: volant se dá sehnat do 3000 kč, drahej je hlavně airbag :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...