Přejít na obsah

MR 2014


Pastelka

Doporučené příspěvky

Souhlas, pokud je tomu tak, pak je to už nezajímavé. Já si Rapida bez parkováků nedovedu představit a to si myslím, že nejsem špatný na couvání, ale prostě ta prdel není extra vidět a hůř se odhaduje, alespoň pro mě.

 

Přiznám se, že u Octavie jsem se teď dostal na 315.000,- je to socka,ale nový auto s obyč výbavou a postačí :) za ty prachy už je pro mě hodně zajímavá, oproti Rapidu. Škoda že ten blbej Renault bere ten jejich 1.2 motor jako hvězdu a chce za něj mocný prachy, jinak bych asi zaměnil, pač tahy škodovky se mi poslední dobou přestávají líbit. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vím že to sem nepatří...ale renault má nějakou akci na megana....asi tejden po objednání mýho rapidu....kdyby to bylo dřív bral bych asi megane...mrkni na to...tuším že jsem kalkuloval s atmosferou 1.6 (sestikvalt)

 

edit: Megane Grandtour 1.6 81kw Advantage ;) zlevněný z 389 na 315...s packetem comfort a sunsetem je to za 331 a mas tam i tempomat auto klimu, atd... (tajný tip)

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...