Přejít na obsah

Predné svetlá, žiarovky


kajovod

Doporučené příspěvky

Uvidim co koupim , budu moct porovnat maximálně s nbu v dalkovych nebudu schvalne kupovat nbu a whitevision abych mohl porovnat . Nbu me vyjde 550kč pár a whitevision přes 760kč pár [ mozna koupim po dvou vyplatach teď jsem vrazil 4000 do opravy auta musim nechat vyrovnat ucet do kladnych cisel .]

Editováno: , autor: George_rider
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě akorát zaráží ta dvojitá žárovka H15, drahá jak prase a žádný alternativy. takže až odejde denní svícení, tak hned 500. z těch dvou H7 mám fakt radost, nemusím řeit, co kam koupit a budu mít hromadu náhradních až je vyměním za philips. navíc ve velké krizi můžu vyndat z dálkovýho a vyměnit prasklou v potkávacím, to se může taky hodit, když nebude jiná žárovka po ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja si teda myslim, ze budou hrat vic. Jde o tloustku a tvar toho vlakna + jiny plyn nebo tlak uvnitr. Jelikoz sviti vic a maji kratsi zivotnost, rekl bych ze v tom bude prima umera, a budou tedy taky vice topit....

Editováno: , autor: runner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osadil jsem světlomety O Silverstary. http://www.svetzarovek.eu/p-7348/k-950/parove-baleni/krabicka-zarovek-h7-12v-55w-px26d-silverstar-2-0-2ks/

Všiml jsem si že světlo je hutnější. Ale nemám pocit že zase o tolik, aby to za ten příplatek stálo ikdyž jsem je sehnal za polovic co stojí v obchodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

H15 mi praskla po 15měsících... zajímavé je, že prasklo vlákno dálkového světla a ne to pro denní svícení. Nová je drahá, ale když si koupíte origo sadu od ŠA, tak vás vyjde celá sada na 500 Kč. Pořád lepší než kupovat samostatnou  žárovku za 700 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsi mne dostal, nevím B)  něco kolem 15tis.

 

Mohlo by to být i přepětím... ale měřit se mi to nechce. Multimetrem toho moc nezměřím a osciloskop na baterku nemám. Jestli praskne i druhá tak se půjdu ptát do ŠA. 

Editováno: , autor: Effective
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moje NBU moc nevydrželi a to jsem s nimi moc nesvítil. Měl jsem je tam od 18.12.13 a 18.11.14 mi odešla levá žárovka. Celkem bylo najeto 13760 Km, ale NBU svítili tak polovinu, protože jsem většinou jezdil jen na denní svícení. I kdyby svítili 8 tisíc km. Tak mi to přijde málo. Teď jsem to vyměnil za ty originály a musel jsem si zase zvykat že to vůbec nesvítí. :-( Teď zvažuju jestli tam dám zase ty NBU nebo zkusím něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...