Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 5 minutami, Clint napsal:

Nezaplatil, měl něco platit? ;)  No není to samozřejmě nutné, ale tak nějak od začátku jsem v tom jeli na půlku, tak mě to jen tak napadlo ;)

Jo říkal mi, že půlku zaplatí...:kol-32:

No nic, tak příště Ti to samozřejmě dám.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj. Taky to vidím několikrát za sebou....



No na screenu nesedel cas prispevku.

Na srazu jsem zapomněl dát minulým absentérům samolepku [emoji6]  Stanmar už taky nějak nepřispívá [emoji6] 
 
No, za chvíli vyrážím do Hradce...mám tam nějaké vyřizování. Doufám, že mě Kokta pozve na kafe [emoji3]


Za to se plati? Nemel bys platit ty nam za reklamu? Pak to tady strelis jako Lada Hruska za 5 micu a poridis konecne auto, treba nejakyho Korejce :D.

Kokta te pozve na kafco do bytecku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 11. 2016 at 8:57, Pawouk napsal:

Volantem skoro neotočíš, protože nefunguje posilovač řízení, ač je elektrický. Ale můžu to zkusit. Jinak samozřejmě motor uvedeš do chodu sešlápnutím spojky anebo vypnutím S/S tlačítkem.

 

Otázka je, co je u Clinta "pracovní" - musel někam zavolat, nebo nedejbože vyjít ven z budovy? :kol-48:

 

V 12. 11. 2016 at 9:14, Petrrr napsal:

Pawouku jasny. Spojka je jasna. Nekde jsem cetl ze u tech nejnovejsich SS uz by melo stacit hnout s volantem. Tak nevim. Samozrejme to plati vseobecne.

 

V 12. 11. 2016 at 9:35, Tragedie_v_JZD napsal:

Tak tak, Petrr ma pravdu. v O3 (aspoň v me, nevim jestli od zacatku, prirozene) staci hnout s volantem, a SS okamzite startuje motor.

 

Dnes jsem to prubnul - máte samozřejmě pravdu, aby to samo nastartovalo, tak jsem musel volantem točit skoro o 90°.

 

 

před 7 hodinami, stanmar napsal:

On Ti to brácha nezaplatil ??

 

před 7 hodinami, Clint napsal:

Nezaplatil, měl něco platit? ;)  No není to samozřejmě nutné, ale tak nějak od začátku jsem v tom jeli na půlku, tak mě to jen tak napadlo ;)

 

před 7 hodinami, stanmar napsal:

Jo říkal mi, že půlku zaplatí...:kol-32:

No nic, tak příště Ti to samozřejmě dám.

 

před 7 hodinami, Clint napsal:

A Pawouk to prošustroval někde na baru s holkama :D

 

Kdyby... Nějak mi to nedošlo, bráchovi jsem to slíbil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem to na obě strany. :kol-48:   Nějak mě ale nenapadá, k čemu je toto vlastně dobré. Nicméně se dnes při některých startech opět ozvaly nepříjemné zvuky, takové kovové bouchání, možná dvouhmota? Už jsem to předtím párkrát slyšel, objevuje se to občas i na volnoběh. Najeto přes 22 tkm... V mrazu má motor úděsný traktorovitý zvuk. No nekup to bratru za 400 klacků. Či spíše za víc.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Pawouk napsal:

 

 

 

Dnes jsem to prubnul - máte samozřejmě pravdu, aby to samo nastartovalo, tak jsem musel volantem točit skoro o 90°.

 

Možná je to v O2 jinak ... nicméně v O3 stačí jen trošku víc drcnout do volantu, resp. za něj zatáhnout, a naskočí to ..  rozhnodně s ním není potřeba nějak točit víc .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem to na obě strany. :kol-48:   Nějak mě ale nenapadá, k čemu je toto vlastně dobré. Nicméně se dnes při některých startech opět ozvaly nepříjemné zvuky, takové kovové bouchání, možná dvouhmota? Už jsem to předtím párkrát slyšel, objevuje se to občas i na volnoběh. Najeto přes 22 tkm... V mrazu má motor úděsný traktorovitý zvuk. No nekup to bratru za 400 klacků. Či spíše za víc.


Je to dobry na to, kdyz dojizdis semafor, motor ti za plachteni chcipne (zhruba kolem 5km/h)a ty se jeste chces vyhnout kanalu :) a pak to zas chcipne a v tu ranu padne zelena.

 
Možná je to v O2 jinak ... nicméně v O3 stačí jen trošku víc drcnout do volantu, resp. za něj zatáhnout, a naskočí to ..  rozhnodně s ním není potřeba nějak točit víc .)

Ja bych taky rekl ze stacilo jen skrtnout o volant a bylo to, ale nemam na cem vyzkouset. Nicmene 90° vypada hodne, ale zase tak hodne to neni.

Stane ten autobus je fakt real? 119tka?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Tragedie_v_JZD napsal:

 

Možná je to v O2 jinak ... nicméně v O3 stačí jen trošku víc drcnout do volantu, resp. za něj zatáhnout, a naskočí to ..  rozhnodně s ním není potřeba nějak točit víc .)

to je bomba, to sem vždycky chtěl start/stop od dementních kreténu ze západu. to je panečku fíčura, že otočíš volantem a zpátky se zapne motor. pane jo!!!

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel někdo z vás otočit s naftou s touto powerbankou ? 

 

http://www.motostar.cz/cz/eshop/19062-veestb-smart-box-6-zalozni-startovaci-box-power-banka/

 

Píšou tam že natočí motor s kapacitou baterie 85A ale startovací proud 200A mi přijde na naftu málo, atmosféru snad. Myslím že pokud bude baterie zcela K.O tak to s TDi neotočí, snad jedině jako pomocný zdroj, kdy baterie není zcela vybitá ale už cvaká místo startuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se mi nezdaji parametry. Vstup 12V/1A (tj 12W/h), doba nabijeni 3h, tj natlaci to 36W/3h. A co nastartujes s 36W? Kdyz nekoukam na ztraty. 12000 mAh je 12Ah, pochybuju ze ta kapacita je pri 12V, spis by to byly lionky (vysledek odpovida nabijeni), tj kdyz vezmu stredni hodnotu 3.7V clanku, tak to je 44.4Wh. A tim se fakt da startovat auto?


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle se alespon netaji tim, ze to jsou Lipol, cili udavana kapacita je na 3.7V, tim moje vypocty vyse sedi. No jestli timhle jde startovat auto, tak mam doma jadernej reaktor. 12Ah Lion baterku mam doma - je to zalozni zdroj na RaspberryPi. + Asi desitku dalsich lion baterek jako zalozni zdroje na dalsi mikrocipy. Tomuhle bych fakt nevěřil, natoz kdyz to ma ani ne 0.5kg. To je powerbanka na tablet.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...