Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Logické by bylo,že pokud ti svítí při denním svícení i světla vzadu(což si myslím,že hlavně v šerém zimním období je jedině plus),tak by to nemělo ničemu odporovat.Ale všichni víme,že máme hafo nelogických pravidel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já nevim, ale viděl jsem zrovna dneska OIII s těma LED a svítil jak proužek vpředu, tak to "C" vzadu, takže to mají asi už z výroby nastavené že to svítí i vzadu.

 

Jinak OZI jestli ses ještě nerozhoupal s tim kompresorem, tak mi dneska dorazil a je to opravdu úplně někde jinde než ty na pumpách nebo v OBI... A pěkně tomu svítí budík. Já bral ten tmavě šedivej (nebo světle černej) co má budík v sobě a ne na hadici, ten je podsvícenej, jen je trochu složitější potom poskládat ten dlouhej kabel, ale tlačí suprově a hlavně je malinkej cca 18x18 cm  :kol-47: takže doporučuju...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase mi teda 1500,- na rok nepřijde nějak přemrštěná cena. Nemusím řešit kudy pojedu a časová úspora oproti jízdě po okreskách je velká. Hlavně chudáci obyvatelé objízdných tras dálnic :(

 

jo, jinak dneska jsem dosáhl už na "c." ... příští týden snad ještě to "B:kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

honzo pro tebe ne, protože lítáš pravidelně MB - PRG, PRG - rozvadov... ale když to jde hodně dobře, tak měsíčně jednou jedu D11, tenhle měsíc třeba pojedu už po druhé, ale to je velká náhoda :)

 

až dotáhnou dálnici konečně do HK a poté za Jaroměř (slibují to opět), tak pak se mě těch 1500kč nebude zdát hodně, ale v té době už bude asi mýto... a dokončit dálnici na poslký hranice, tak to chci vidět jestli se toho dožiji a hlavně dálnice na Budějovice, to je strašná cesta...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1500 je pro me hrana navratnosti s mojim najezdem soukrome... :)

 

jiank hosi jak to je, dneska me volala mama ze mi domu prisel dopis s prestupkem z prahy, ale nemuze to prevzit a postacka rekla ze to prej nejde preposlat jinam. ja k nasim v dohledne dobe neplanuji jet a tim padem si to nemuzu prevzit. jak to pak probiha dal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm super

je to do vlastnich rukou, takze kdyz tam nepojedu tak to 10 den hodi do schranky a nasi mi to budou moct naskenovat a poslat a pak to budu resit dal :(

takze jdu cist druhej odkaz od pawouka.

 

netrapi me to ze bych si to mel prevzit, ale to ze to posta pry nemuze doslat jako jinou postu, kterou mi nasi takhle normalne predavaj - treba od socialky (VZP si kupodivu umi nastavit i korespondencni adresu). fakt se mi nechce jet 200km jen pro obsilku s pokutou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...