Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Za MJ mas dnes pekne elektrokolo. V opacnem pripade se kodrcej v kolonach a vypoustej emise. [emoji3] Ale vy Prazaci jste na to zvykli, hopsat v kolonach a dychat kvalitni prasny vzduch. [emoji3] Ja bych na to nervy nemel. Ja hopsnu do auta a jsem za 20min 20km v praci, to same plati obracene.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokta bude prskat pořád - když jsou děravé silnice nadává, když ty díry opravují nadává. Holt čecháček, kterému se nikdy a nikdo nezavděčí.  :kol-28:

aha, aha :) to jo, opravujeme radši staré silnice než aby se stavěli obchvaty a dálnice. A ještě pro jistotu na jedné trase na 4 místech, to je fakt logika  a ještě rozkopem dráhy :) ale aspoň opravují, to máš pravdu. na jednom místě tam kopají stejnou silnici už 4 rokem každé léto, to asi chyba u mě není :)

a D11 jak vypadá, to je šílené. Už to je solidní tankodrom a to je pár let stará...

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uzavírky a opravy jsou už taková tradice. Chtěl jsem vypíchnout ten kulaťák. Najedeš, chceš vyjet a červená. Tím se auta nahrnou, zablokují všechny nájezdy a výjezdy a kolaps je hned. Ale prej to maj vychytaný a doprava se podstatně vylepší.

A kdeže je ten samafor? Nějak jsem to nepochytil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako tradičně demagogie. Když nemám argumenty, začnu si vymýšlet zástupné nesouvisející věci. Copak má asi ŘSD společného s SŽDC? Namísto pindáni kravin si třeba zjisti, proč to tak je. Ale to je u tebe normální, jenom pořád prskat.

hlavně dejchej. Možná by mohli taky spolupracovat, jelikož rozkopou hlavní silnici a ještě pak tam jezdí náhradní autobusy místo vlaků :) ale hold to takhle tady funguje.

neprskám, jenom píši pravdu.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavně dejchej. Možná by mohli taky spolupracovat, jelikož rozkopou hlavní silnici a ještě pak tam jezdí náhradní autobusy místo vlaků :) ale hold to takhle tady funguje.

neprskám, jenom píši pravdu.

Jenže já si na rozdíl od tebe nestěžuji. A když si pořád na něco stěžuješ, tak si o tom napřed něco zjisti. Nikdy jsem netvrdil, že je tady všechno OK, to samozřejmě zdaleka není. Ale od demagogického blábolení se držím zdaleka. Co když na to mají málo času třeba z důvodu vyčerpání dotací? Nevíš, nic nevíš. Nebo je to nutná oprava, která už nemohla z nějakého důvodu počkat. Opět nevíš, nic nevíš. Atd. Nevíš, nic nevíš. Až budeš něco vědět, tak napiš. Tyhlety chytrý hospodský řeči, kdy všichni vědí, jak to má vypadat, ale stejně pro to nic neudělají (například volbou jiných zastupitelů) mám nejraději.

 

 

Motosman - zajímavé. Nějak si nevybavuji, že bych někde něco podobného viděl. Kvůli přechodu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...