Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Uz mam zreklamovano :D

Kokta je borec. Misto myti auta, nechava spinavej lak znovu přelakovat! Tohle si muze dovolit jen milionar!

V nastavení profilu odškrtneš hned nahoře"veřejný profil"...

Nevím proč se to s každou aktualizací znovu nastaví na viditelné stejně jako podpis...

Ze Vas to bavi, ja Tapatalk neaktualizoval asi 1.5 roku (prvni funkcni verze, honem zakazat aktualizace) a mam svatej klid, predtim se to furt sralo.

Ale RSovou ne? To spíš nechtěl, než že by nestačil...

On se chtel zbavit Clinta a kdyby zacal zavodit, tak by se Clint snazil. Naopak kdyz ho necha vyhrat, tak Clint odjete a je klid, tyhke tyypky znam. Jakmile jedes svym tempem a nikomu nebranis a neprekazis, tak se vzdy nejaka lopata najde a chce zavodit, tak zpomalim, on si odjede jako vitez a perem vetsim minimalne o 10 cisel a ja to pak muzu zas kulit bez vocase na narazniku, kterej se jen lepi a stejne nepredjede.

Rozhodující je ta souběžná jízda. Třeba 2 pruhy narvaný - jeden končí= ZIP.

2 pruhy - jeden narvaný, druhý prázdný a končí = ZIP neplatí.

Chyba pane, 2 pruhy narvany a jeden konci, neznamena vzdy zip!

Priznam se bez muceni a jako ze se Petrrr jmenuji s Rapidem, ze to s tou soubeznou jizdou v pripade pravidla zipu jsem taky nevedel. Castecne se Strigem ovsem souhlasim ze pak ten zip postrada smysl kdyz jsou lidi debilni. No ja to vzdy resil tak ze jsem jel proste az na konec bez ohledu na to jestli nekdo jel nebo nejel prede mnou a dal blinkr do prava a cekal a on me vzdy nekdo pustil, stejne tak to delam ja kdyz jsem v tom prubeznem. No a nebo jedu pomalu v tom pruhu co bude koncit a kdyz nekdo v tom prubeznem zaspi nez se rozjede a vznikne tam mezera tak to tam riznu. Vetsinou jde o kamiony, ten nez se rozjede je tam pred nim hned misto na dve auta. Jde proste o ohleduplnost a kdyz nekdo pusti me tak priste muzu ja pustit jeho a tak k tomu pristupuji. Hold nejsem Prazak co furt nekam pospicha

Takze to resis jak prazak!

Foto té křižovatky. Pod stopkou je tvar křižovatky. Jen je trochu posunutá. attachicon.gifScreenshot_2016-07-08-13-48-10.jpg

Jsi si jistej ze to je stale krizovatka? Podle me teda ne. A nedavat blinkr je podle me arogance, ten co ceka na odboceni ceka na tebe a ty jedes defakto rovne a nedas blinkr pri odboceni, tak vlastne branis plynulosti provozu. Napriklad u Zdib je takovy patvar a rozhodne tam prednost nemas. A lidi si to stale mysli a jsou tu porad smrtaky, dali tam ceduli dej prednost a porad tam jsou smrtaky. Naposledy jsem tam jel asi ve ct kolem 14h a motorka byla zasekla ve dverich Superba. Stalo to az k Bauhausu a nechci vedet kam az stala D8.

Dalsi vec je, ze k tomu patvaru obcas davaji i ceduli Zipu a dle novych zde ziskanych informaci vim, ze zip tam absolutne nemuze nikdy za zadnych okolnosti platit. A to ze dvou duvodu. 1. si lze hlavni a sjezd z dalnice predstavit jako T, cili zadna soubezna jizda, ikdyz stoji oba. Za druhe, vzdy ten co stoji prvni ucpe prijezd (ten za nim by musel prejet srafovani a to jak tady vsichni v cele s Motosmanem a Pawoukem vime, tak nesmime presahnout ani nakladem), cili opet to neni soubezna jizda. Diky novym zkusenostem jiz vim, jak se zbavim ekologicky Felicie a jeste na tom vydelam, no neni to skvele?

Kouknu na zpravy Kodiag, kouknu na internet Kodiag, kouknu na FB Kodiag a uz to zase SA rozjizdi a srouby do hlavy. Skoda ze nevidim Kabane, na toho se tesim nejvice. Jeho plac je nezapomenutelny. [emoji23]

Ja o tom aute zatim nevidel vubec nic, evidentne o nem informace cilene hledas :D

Po pár dnech doma a nestačim se divit. Spousta uzavírek a oprav. Samozřejmě tak, aby se to nedalo objet. Vrchol inteligence je nový semafor na kulaťáku u výjezdu na Svatovítskou. Takovou kolonu jsem neviděl ani v týdnu. Jsem zvědavý na zítřek.....

Tak tak, ja byl tez doma a rano jsem jel do prace busem a kudy rano mohl bus a jina auta, tam jsem uz odpoledne autem nezajel. Druhy den jsem cumel, uzavirky, semafory, novy ostruvky - no jak tam se bude odbocovat z vedlejsi... no nechapu a to nejdulezitejsi, jezdim tam denne a nikde zadna informativni cedule o nejakem planu, na dopravniinfo.cz ani veta. Zavrene Dablice, nic! Brezineves sice informovala (klobouk dolu, fakt 14 dni predem), jenze informace byla takova, ze najezdy na dalnici budou funkcni, NEJSOU! Zavirani Jarova bez jedine informace tez bezne, dopravniinfo kolikrat ani nevi ze Jarov je zavrenej, takze te pres nej vedou. BORDEL BORDEL BORDEL, nic min.

Jenže já si na rozdíl od tebe nestěžuji. A když si pořád na něco stěžuješ, tak si o tom napřed něco zjisti. Nikdy jsem netvrdil, že je tady všechno OK, to samozřejmě zdaleka není. Ale od demagogického blábolení se držím zdaleka. Co když na to mají málo času třeba z důvodu vyčerpání dotací? Nevíš, nic nevíš. Nebo je to nutná oprava, která už nemohla z nějakého důvodu počkat. Opět nevíš, nic nevíš. Atd. Nevíš, nic nevíš. Až budeš něco vědět, tak napiš. Tyhlety chytrý hospodský řeči, kdy všichni vědí, jak to má vypadat, ale stejně pro to nic neudělají (například volbou jiných zastupitelů) mám nejraději.

Motosman - zajímavé. Nějak si nevybavuji, že bych někde něco podobného viděl. Kvůli přechodu?

Prosim zadne stiznosti na Skodovky, nikdo z Vas tu nevi, proc to tak vyrabeji, maji k tomu treba padne duvody. Jediny kdo to vedel - Beverly 90210 - tak sem jiz nechodi, je mozne ze jej automobilka umlcela.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádio, chce to číst pořádně a ne z rychlíku. 2 pruhy jsou 2 pruhy.

Křižovatka to samozřejmě je. Já mám stopku + dotatkovou o počtu (1) a tvaru křižovatky. To samé mají ti naproti. Kdyby znali alespoň základy ZPPK a věnovali se provozu, tak problém není. Navíc já křižovatku projíždím rovně, neměním směr a ani nikam neodbočuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud tam opravdu je cedule krizovatky, tak potom to krizovatka je. Ale stejne porad nechapu, jak muzes jet rovne, at koukam jak koukam, tak to asi myslis obrazne? Stejne bych ten blinkr daval, stejne jako ho davam pri vyjezdu z kruhace ac se to nema delat a svete div se, zatim me policajti za to nepokutovali (ac jeli treba za mnou), ridici na me netroubi, nekteri dokonce dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud tam opravdu je cedule krizovatky, tak potom to krizovatka je. Ale stejne porad nechapu, jak muzes jet rovne, at koukam jak koukam, tak to asi myslis obrazne? Stejne bych ten blinkr daval, stejne jako ho davam pri vyjezdu z kruhace ac se to nema delat a svete div se, zatim me policajti za to nepokutovali (ac jeli treba za mnou), ridici na me netroubi, nekteri dokonce dekuji.

 

 

Počkej, na kruháči ho ale dávat musíš při výjezdu ne?

 

Teda borci, to se pak člověk nemůže divit, jak to na silnicích vypadá, když většina řidičů nezná základní pravidla...  :kol-32:   

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda borci, to se pak člověk nemůže divit, jak to na silnicích vypadá, když většina řidičů nezná základní pravidla... :kol-32:

To jako zase špatně? Vždycky platilo, že když opouštíš kruhový objezd, tak musíš blikat... mělo to i logiku, dneska už to neplatí? A jak poznám, ze někdo jede dál, nebo že vyjíždí pryč???
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako zase špatně? Vždycky platilo, že když opouštíš kruhový objezd, tak musíš blikat... mělo to i logiku, dneska už to neplatí? A jak poznám, ze někdo jede dál, nebo že vyjíždí pryč???

Ne, je to správně, ale ty ses v tom příspěvku ptal. Je tam věta tázací.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak,...jako nechce se mi ji dávat pryč, ale vzhledem k tomu, že za poslední rok se do toho jen sype a teď už jsou na řadě případně jenom velké investice, tak nejspíš půjde do světa a vzhledem k tomu, že mám hypotéku a půjčku na novou Octavii nedosáhnu, tak koukám po něčem levnějším... cca 3 roky staré, benzínové, né moc malé auto s nájezdem +/-100000km s výkonem 100kw, střední výbavou a cenou do max 300000kč... jenom nevím, kde hledat, nemáte někdo někoho, kdo tahá auta z DE a není to vyložený zloděj, ale přiveze opravdu solidní auto bez nějakých sviňáren?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.rakar.cz/

Kdysi jsem je sledoval asi rok kdyz jsem uvazoval o dovozu auta. Solidni firma co dava na sva auta pul roku zaruku a dozivotni na puvod a najete km. Dovazeji auta ruzna a nebo si muzes nechat dovezt na prani.

Kdybych chtel dovezt auto z DE zanovni tak jdu za nimi. Vse si na tech strankach zjistis. Muzes si projit aktualni nabidku nebo i auta co uz prodali. Auta od soukromniku vetsinou nekupuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo, osobne bych doporucil Renaulta at se to libi komu chce, jak chce. Renault dava uz nekolik let 5 let zaruku a i v zebrickach spolehlivosti si Renault vede lepe nez celej koncern. Znamej mel ted ta sebou 2 Renaulty. MEGANA a Fluence a ani na jednom nic neresil.. Megana ma do dnes jiz 8 let stare auto ve firme na vozeni soucastek. Fluence co by manzelky auto prodal po 3 letech kvuli koupe noveho Peugeot Partner kvuli mistu. Za cele 3 roky ani jedna zavada, reklamace. Jedine co bylo, ze mu nekdo provrtal nadrz kvuli kradezi benzinu. No svou Thalii ti popisovat nebudu, tu uz znas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...