Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

FoFo bych volil jako druhou alternativu. Duvod? Kvuli rozsirenosti. Na fofo sezenes kdykoliv cokoliv za slusny peniz.

No a at uz Megan nebo Fofo tak predpokladam myslis myslivce. Pac s rodinou je kufr u obou kratkych verzich k smichu.

Co rikas na ten Rakar. Domluvis si jakou bys mel predstavu a oni Ti takove sezenou. Dopredu nic neplatis a kdyz to auto dovezou nemusis si ho nutne koupit. Auta vetsinou odkupuji od leasingovek, maji vsechny faktury ze servisu, maji svuj merak tloustky laku apod. Jedine co muze byt negativem je to ze logicky jsou nejspis o neco drazsi nez nejaci prodejci a dovozci se sidlem v maringotce nekde na parkovisti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já zase nikdy oktavii 3 za svoje chechtáky po zkušenosti z bejvalé práce, popřípadě moje zkušenost s O2 FL.

Stringo potřebuje odvést rodinu, max dojet na nákup, vejlet, kalby, děvky a povinně do práce. Na to stačí na 5 let i megan s nějakým normálním motorem.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jo, to říkáš autu které má tyč vzadu jako to tvoje :D

 

hold stringo nechce investovat tolik peněz, tak si hold koupí megana kterej těch pár let přežije.. taky jsme měli berlingo a jaká to byla sračka, která nejela. Tak to furt drží a serou se jenom spotřební věci.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do práce ne, to má služebák. A ano i Fíkus má normální výplně dveří a ne ty papundekly co O3.

No Clinte, někteří dostávají hold rozum, neuděláš s tím nic. Chyba není na straně těch lidí, ale na straně automobilky. Už i můj známej automechanic, dříve stejných názorů co máš ty a dnes už mluví taky jnak, ano koupil by si stejně škodu ( spíše z důvodů co popisuje Pancho) ale druhým dechem dodává, že současné Škodovky už jsou bohužel stejné sračky jako jakákoliv jiná automobilka. Vidí to dnes a denně když to opravuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele asi takhle...

1. nemám moc peněz a tím se mi celkem hodně zužuje možnost výběru ve smyslu...koupit zánovní lehce ojeté auto s nějakou slušnou výbavou a podobným výkonem co mám teď.

2. Hledám něco, co se mi bude i líbit a do čeho dám alespoň 3 velké tašky s hadrama když pojedeme všichni, kočárek už nevozíme takže kufr může být průměrný

3. Dneska se koupí samej šmejd, všude šetří a jde akorát o to, kolik kdo může za auto utratit, kdybych měl půl mega alespoň, koupil bych koncernovou Cupru v kombajnu... kupovat starou Cupru nemá žádný smysl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda borci, to se pak člověk nemůže divit, jak to na silnicích vypadá, když většina řidičů nezná základní pravidla... :kol-32:

Premyslim kdy jsem videl nekoho blikat pri vyjezdu na kruhaci.

Tak chlapci, pokukuju po novém voze... zánovním... Renault Megane combi, Ford Focus combi, Kia Cee'd sw... vše roky 2013-2014

Co z toho je nejmenší zlo... vše benzínové verze...

Copak, Fabie ti uz nevoni? A co mas v planu brat za motory? Psal jsi jen vykony, to je dnes vypovidajici jako ze zitra vyjde slunce. Vsichnibto vine, jen nevime jestli bude teplo nebo zima, dest nebo snih. Cili jestli ty pekace maj 0.8 obsah triturbo a 6.6 12ti valec. Kazdej pojede uplne jinak, ikdyz vsechny budou mit 200kw.

Konec Skodovkaru v Cechach. Vsichni ji miluji ale uz ji nikdo nechce kupovat. Ja si pockam az Clint bude kupovat Renaulta a to peklo zamrzne. [emoji3]

Hold Stringo prozrel.

Tvl az Clint koupi neci jineho, tak to bude nejspis v praci ve vypovedi :D a bude uz muset zacit trosku ekonomicky premyslet

Holt až Radio koupí dáčii uděláme zatěžkávací zkoušku.

Dacii mam davno koupenou + v casakach jsi mel podrobnou rozborku. Podvozek dimenzovan na nemecke silnice ctvrte tridy, ceske prvni tridy a rumunske dalnice! Jednoducha technika se nemuze rozbit a kdyz, tak prumerny kutil a elektrikar si to opravi sam - myslim tim treba vymenu zarovky, kterou dnes jiz zvladaji jen zdatni muzi a manzele tzv. na hodinu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádio FIII je nová a zatím ojetiny nejsou, nová je drahá. Počítal jsem to a platit leasing 5let je strašný... ty motory mají 90-130kw podle značky... takze něco takového, vše jsou 1.4 nebo 1.6 Megane je tuším atmoška a Focus už turbo... ale ještě jsem to moc nestudoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po 60tis prohlídce vozu, výměně oleje a diagnostice. A o 2500 Kč lehčí ;)

 

Ale jednání opět luxusní, byl jsem v mateřském servisu Škoda, takže kafíčko přímo od majitele a možnost být celou dobu u auta samozřejmostí.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...