Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Kokto: Přítelkyně jsem měl tak před 10 lety. Toto je už manželka - tedy vyšší společenský žebříček, přesto jí zadní vlečná náprava i s malou musejí stačit. Pravda, že nebyla zvyklá jezdit vzadu a tvrdí, že je to o něco tvrdší vzadu a méně komfortní. Rapid je ale celkově dost tvrdej, páč je dlouhá nudle s velkým kufrem a tak je ten podvozek dost utaženej. Možná bych řekl, že když se zadek zatíží je to lepší (náklad nebo lidi). zase když jsem se vezl ve strýcovo S2 FL 2,0tdi, tak na můj vkus se mi zdál lehce taky pořád tvrdší. Hold byl jsem odkojenej O1 TDI, popř. služeb F1 a po té se mi všechny nynější škody zdají tvrdší.

Zase možná když si do toho sedne někdo z vás, tak mu to třeba tak nepřijde, možná je to věc vkusu a taky možná už jsem si po těch 20tis zvykl. Bohužel pro porovnání O2 fl nemám nějak možnost, ale rozdíl tam zajisté bude.

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sanku, já nekoukám na reklamy a vůbec nečtu autorevue a tyhle srajduly, ale svoje zkušenosti a porovnání s O2 FL. věřím, že když sis koupil 2.0 TDI s vlečnou, že ji pomlouvat nebudeš, asi jako jiní...

 

když vyšla O2,tak sem četl všude i od škodovky, jak je super nová náprava, najednou se vrací ke staré :D... ovšem u rapida/roomstru, fabie to celkem chápu, ale ne u oktavie s 2.0 TDI...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jo zas je to ale trochu komplexnejsi nezbmobilni www kde me par veci lezlo na nervy. zase ale v jednoduchosti byla sila.

zase vidim ze clint je online a ze se flaka.

No nakonec to neni tak zle. jde jen o zvyk.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ozi souhlas. prvni dojem sok, ale uz tomu prichazim na chut. Sice nejsem ten co by jel x for jako ty nebo kokta, to bych nic jineho nedelal, ale pro skodahome good. a jdou tu i smajlici pred tim to neslo :D

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...