Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

no  chtěli sme udelat i kroupy:)

 

 

 

jo  a sem zachranil tebe i tve auto(teda hlavne to pekne auto)   pred ohnem Koktovym:)   furt chtel odtahnout gril pred auto a delat plamenou bouři,uz sem videl jak mu z hlavy rostou pekelne rohy:))

DĚKUJI VELICE UCTIVĚ za ochranu před pekelným ohněm :D

 

Můžeš mi, Pancho, hodit prosím fotky někam ke stažení? ;)

 

EDIT: jsem ani tak moc nedýchal a to čelní sklo vypadá jak vrata od chlíva v zimě :D

Editováno: , autor: Honza9007
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty kola, o cem to je? Jak je to udelane?

Honzo: Jak jsi me prekvapil s interierem, opravdu pecka a volba pouze pro fajnsmekry. Tak ta stribrna, nudna stribrna, to je zklamani. Barvu cos mel pred tim ta ma koule a i k te by se hodil mnohem vice svetly interier. Tmava barva, svetly intros, tak to ma byt. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě nebral, teď už nevím. :D

 

Honzo fakt je pěkná, opravdu ji nejde nic vytknout.. jenom předchozí majitel, asi bral na světla škrabku(ale to asi pujde vyleštit)

Díky ;)

 

Světla jsou odrbaný ze škodovácký myčky... Benzina v závodě. Rozlešťovat se budou, leštit a zavoskovávat auto se taky bude. Resp. budou dělat kluci z CleanFreaks.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto pecka, co ja bych za takove treba dal. Klidne i stribrnou, sam bych si ji ale urco nezvolil. O3 slusi jine barvy. Pokud ovsem je to jak pises, pak je to jina. Budu se tesit az si intros budu moci nekdy prohlidnout live. Hlavne at slouzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže tyhle světla které sou udělané z A3, mají ještě horší plexi?  jj však proč ne ;)

 

introš je žlutej a co bys jako víc čekal petře :)  rozhodně lepší stříbrná, než poblitá bílá(opravdu říkám poslední auto v bílé)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marku, ty jsi hroznej negativista... :p Nemají horší plexi; kartáče v myčce přímo v závodě jsou tvrdý jak drátěnka - nemusej je tak často měnit a udržovat, protože by se jinak zaměstnanci posr*li, kdyby neměli kde mejt auta. V těch světlech je jiný problém; mají dvě lomené plochy de facto proti sobě. Jeden lom je horizontální a druhý je šikmo dolů, aby byla udržena linie od kapoty do masky.

 

Petr: já nechtěl stříbrný auto a už vůbec ne lifta. A panoramu jsem taky moc nechtěl. A co mám? Stříbrnýho lifta s panoramatickou střechou  :kol-28: Odříkaného největší krajíc  :kol-32:

Editováno: , autor: Honza9007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...