Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Clinte v případě třeba Rapida 1,2TSI - 77kw vs. 1,6 Tdi - 77kw je cenový rozdíl ne 30 ale 70 tis. to třeba jen tak pro zajímavost. Jinak se musím nyní zastat Oziho a věřím, že do 5 litru při ustálené rychlosti 130km/h na dálnici (tedy menší stoupání a klesání než na R) se může vejít s O3. Jinak se můžeš optat Pawouka a Stanmara při posledním čaji (inspirován úspěchy Pawouka na economy run) jsem se vyhecoval a jel z Varů do Krušovic za 4,7 - proto jsem si také vysloužil tu klíčenku od Pawouka, na něho samozřejmě nemám, ale když člověk chce, tak to jde. Nafta vs. benzín co se cen paliva týče ani nesrovnávám, je to plus mínus na stejné úrovni v průměru, záleži kdy,kde. Teď astupuje zima a jak všichni dobře víme, naftička půjde nahoru a bude dražší než benzín. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku, nechápu, prostě v ropákovi se klepou všechny volanty....tedy alespon u koncernu. Bu´d máš otupělé ruce, nebo jsi řídil v rukavicích....

 

Ne hoši, obraťme list, opravdu...já vás varuji ;)   nafta jenom do kamen, skutečně. Jen pořizovačka vyšší u nového auta znamená pro mě návratnost v "nižší" spotřebě 3 roky provozu a to už většinou auto prodávám.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak u strýcovo S2 FL 2,0 tdi tak tetky Yeti 2,0 TDI jsem cítil spíše vibrace od pedálů, volant pokud, tak jen na místě na volnoběh nepatrně. A to jsem mladej a klidnej, narozdíl od Kokty, který je mladej a neklidnej.    

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdepak rukavice. A otupělé ruce už vůbec, vždyť jsem dlouhodobě zvyklý na TSI. Ale prostě při vysokých rychlostech tam žádné klepání, či vibrace volantu nebyly. A za tím si stojím. Něco jiného byla FII 1.4TDI PD, to bylo něco neuvěřitelného a nechápu, jak s tímto traktorem může někdo jezdit, ale tento stroj nepovažuji za plnohodnotný motor, proto jsem se o něm výše ani nezmiňoval. Ale u CR jsme někde jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokta: ty se moc nesměj, mluvil jsem s Motopowerem, říkal, že jsi takovej jeho zkušební králík, že ti to načipoval a teď bude pozorovat, co se začne sypat. Prej jsi to ty pač tomu prej prd rozumíš a jezdíš furt pod plnym plynem a točíš do červeného.... :kol-46:

 

Až to prej bude mít vychytaný, tak to čipne mě a Motosovi :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radius se zase fláká na poradě :kol-28:

Pokud se mne dane tema netyka tak, tak si odskocim do virtualniho sveta. Pruser je kdyz je tu 15 novych stranek, tak se tu zactu a pak si me vychutnávají! Dneska jsem nestihal ani koukat na hodinky, az ted, jestli uz doprava klesla a muzu dom, houstne, takze makat. A dalsi kouknuti na dopravu az za hodku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby taky idioti začali dělat tyhle navigace jako v Medvědech prostě pevnej panel kterej je součástí palubky a nejde vyndat a jenom se přikupuje vyjížděcí display, tak by bylo vyřešeno, tam se to ukrást nedá...

Vsak zmena je, to co vidis na palubce, tak je jen displej. Samotna navigace je vzadu v palubce (nebo u motoru?). No je to uz rozdeleny.

Uplně mě z toho dieslu brněly ruce po jízdě, jak brněl ten volant po celou dobu, i při stání na volnoběh...tfuj ....Hnusná ropa, změňme téma, nebo se zase přestanu ovládat ;)

Mas zlaty rucicky, az pujdes na malou, tak si vlastne uz s tou klepavkou delas dobre :D a bez námahy!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale houby, dvě ty postranní W5W sou na stejný fázi a pokud praskne jenom jedna, tak to nezahlásí....

Muzes mi prosimtě sdelit, kolika ma Laurin fazovej rozvod elektriny? Jeste jsem neslysel o aute, ktere ma vic jak jeden. Ale jestli to snizi co2, tak i verim tomu, ze tam bude 3 fazovej ze 3 baterek.

Mě už praskla ta horní a nic mi to nezahlásilo. Budu to hlídat.

Boha noha, co navod? Co tam Skoda pise? Jakmile nesviti cele světlo (sibalsky psane, ne vzdy se pri jedne praskle zarovce kontrolka ukaze - aneb setrili jsme a neprizname to snadno), tak teprve pote sviti kontrolka. Zarovky tam jsou asi 3 ne, takze kdyz rupne jedna, tak se nic na budikach nedeje. Mozna u 2 ruplych by se to uz rozsvitit mohlo, to by odber uz mohl byt dost maly (vuci 3 jarovkam)

Asi se dám znova na studia, takové malé odlehčení od tématu aut. I když to může být fotomontáž.

2Ye.jpg

Je to fake, zadna z nich se necervena a uz jste videli tridu, kde je 20 studentek/tu a vsichni jsou hubeny a jen 2, rekneme slusne, nejsou zrovna modelky/modelove?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...