Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Pawouku, každý národ je holt nějaký a to,že to není zrovna k našemu obrazu, ještě neznamená, že je to špatně.

Češi jsou třeba kokoti schopní vykouřit všem světovým stranám klidně během jednoho dne a to jsme kdysi taky možná bývali hrdý národ.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pawouk: Možná by ses pletl ;) Petrohrad je civilizované město a lidé jsou tam prachatější, než pražáci. Přiznám se, že mít tam dobře placenou práci, dům, klidně se tam odstěhuji....To asi zde řada jedinců nepochopí a odsoudí, ale to mi nevadí.

 

Češi už zdaleka nejsou tím, čím byli a hrdi nemají být vůbec na nic. Vede nás tlupa hovad a nenažranců a podle toho tak vypadá.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, elita, která si tam nakradla podobně jako obdobná verbež u nás. Vidím tu zbohatlickou novoruskou šlechtu tady v Praze. Nepřejte si vidět a vědět, co to je ve skutečnosti za lidi. Jak říkám, Rus nikdy do Evropy nepatřil a nepatří. Myšlením, chováním, způsoby atd. Mimochodem pořád nechápu, kde se tady v ČR pořád bere to servilní slavjanofilství a rusofilství. Bych ty lidi vyhnal na širou Rus, ať poznají zač je toho loket.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, samozřejmě, že za Petrhradem a Moskvou žijí lidé ve větší bídě....tam bych se taky nestěhoval :D I u nás ale je spousta zbohatlíků a zlodějů a čím dál tím více chudejch, co jsou rádi, že vyjdou měsíčně s podporou....

 

Podívej se třeba Petrrr, ačkoliv názorem Obamista a na dveřích svého bytu 1+0 má nalepené tři americké vlajky a samolepku US marines, večeří třídenní tlačenku s chlebem a nemá ani na oktávku....musel se spokojit s kinderautem a to za cenu, že jeho dcerka má maso jednou měsíčně ;) a manželky se nezbaví....Když jede na sraz, na benzín si půjčuje ze spořitelny a kalhoty od souseda...

 

No a na druhou stranu jsou tu zbohatlíci typu Kokta, kterej má už třetí oktávku, kufr plnej vepřového masa a klobás od Arla a přitom datluje někde do počítače texty.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Češi už zdaleka nejsou tím, čím byli a hrdi nemají být vůbec na nic. Vede nás tlupa hovad a nenažranců a podle toho tak vypadá.

Mají, co si zvolili - estábáky do vlády a opilce a hulváta na Hradě. Tož tak. Co bys taky chtěl od čtenářů Blesku a pivních žvanilů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku, opilce jsme začali mít už od revoluce že? ;)  A tupouna k tomu.

 

Sanek: já nekoukám, co sem dobrého, nebo špatného přišlo, já posuzuji přítomnost. Ta je pro mě rozhodující. Co bylo, to bylo. To je minulost. A pokud mám posuzovat naše zákonodárce, EU a tu tupouny z Ameriky, Putin to u mě vítezí na plné čáře. (já se za to vůbec nestydím a nebojím se to říci)

Nicméně, nejsme tu kvůli politice a každý z nás může mít názor jiný. Především jsme lidé pokud Sanek chce řešit politiku, nechť si založí jiné vlákno. Neodsuzuji zde proto ani kalouskovce a ani pravdoláskaře, je to vlákno o autech především že ;)

Zrovna tak ovšem žádám, aby nebyli odsuzováni ti, co smýšlejí jaksi východním směrem....

 

Sanek: ještě si dovoluji připomenout na to, co nám přinesl za války Mnichov a fakt, že nebýt sovětské armády, tak ty tu dneska nebudeš tohle tlachat a nikdo z nás by tu pravděpodobně nebyl.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od revoluce? A které? První ožrala byl Gottwald... Přičemž po druhé revoluci sis prezidenta jaksi nemohl zvolit přímo. A neohlížet se na minulost je zásadní chyba, neb v minulosti je poučení, aby se neopakovaly stejné chyby. Zajímavé, či spíše příznačné, na tom je, že u nás toto prosazují komunisti... Prostě lidi jsou nepoučitelní, nevzdělaní a z toho pak pramení fůra problémů. Holt je to vidět i při tom adorování Putina.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou vsichni Rusaci stejni, bohuzel sem se dostanou jen ti co popisuje Pawouk. Mam znameho co nedavno procestoval Rusko od Sibire po Moskvu a mohl bych vypravet hodiny. D1 je by v Rusku byla luxusni dalnice, normalne i ve vetsim meste neni asfalt samozrejmosti, tepla voda v 1 panelaku ze tri. V univerzitnim meste nakupni stredisko jen na okrasu, jen pro par vyvolenych. Zapadni zbozi x krat drazsi nez jejich. Duchody mizerne - musi spolu v byte zit i tri generace aby to bydleni zaplatili. Statni televize co do nich husti to co se Putinovi hodi. Putin ten co si upravuje zakony jak se mu hodi, priklad viz. volba prezidenta. V cukrarne na Rudem namesti kdyz poznaji podle prizvuku, ze nejsi Rus, ani neodpovi na pozdrav - Ja jsem Rus, kdo je vic. Policie uplatna atd. mohl bych pokracovat. Myslim si ze by si se rychle rad vratil a to i v pripade ze bys tam ty prachy mel. Proc myslis ze ty zazobany Rusove jsou vsude po svete jen ne v Rusku.

Ja jsem Cech, jsem na to porad hrdej, jsem tady doma a nesel bych kvuli prachum ani do Anglie ani kamkoliv jinam. Penize nejsou moji zivotni prioritou. Kecat hubou ze zahranici jak tam je to ci ono lepsi umi kazdej i takove zname mam. Pak zaboly zuby a leti si je opravit z Anglie sem. Otehotni zena, jezdi na kontroly sem pac jejich zdravotnictvi je v tomto ohledu v hajzlu.

Clinte ano byt, opravim te ze 3+1, ale muj. Ono mit barak se zahradou 10 m2 v satelitu zatizenej hypotekou do 60ti let dnes neni problem mit. Zit ovsem v panelaku nalezato neni muj sen. Pravda ani v panelaku nastojato to neni idealni, ale nemusim se klepat ze o to bydleni muzu kdykoliv prijit pri ruznych zivotnich situacich. Pac me nakazil asi Radius tak uz koncim. :D

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo Švýcarsko je uplně jiná liga, to souhlasím. Jenže tam na nás koukají jako na žebráky, což se nedivim....

 

Já bych nejraději žil v Rakousku, někde v Alpách měl nějakej penziónek, venku nějakou čtyřkoliku a to by mi stačilo ke štěstí ;) Motosman by mi sekal zahradu, Pancho voskoval kastli a já bych žral s kloboukem na hlavě pečenýho divočáka. Takovej Göringův styl :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od sametové ;) Největší ožrala a blb, jeho otec fašoun. Víš o koho jde?

Ten alespoň nedělal ostudu po světě, na rozdíl od současné virozy... A kdo má koho za otce je celkem nezajímavé, protože to nemůže ovlivnit, důležité je, co dělá dotyčný. Ono aby ses nedivil, co dělal některý z tvých předků. Tyhle žvásty úplně nesnáším, to je primitivismus nejhrubšího zrna. Když dojdou argumenty, tak se takhle trapně útočí.  :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku, už toho nech, nebo neusneš.... ;) Mám tisíce protiargumentů a to bychom takhle pokračovali ještě dva roky. Havla jsem přímo nesnášel. Tak stupidní ožrala se snad nikdy ani nevyskytoval. Stačí, že dělal ostudu tady.

 

Ještě že natáhnul brzy brka a nastoupil Klaus, to byl člověk na správném místě.

 

 

Zanechme politiky, nebo se chceš hádat? Není jen politika, my s Petrrrem to vidíme sami oba odlišně, ale jsme kámoši...Nech si své názory a já si nechám své.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bych to uzavřel takto :

 

Jsou lidé kteří si svobodu a demokracii nezaslouží ... a těm bych opravdu přál Severní Koreu!

 

A propos tohle je kecací vlákno a je tu hafo stran číčovin, takže nějaké politikaření to tady asi nemůže nijak zvlášť  zaneřádit.

 

Po hubě si stejně nedáme , nebo jo ? :kol-15:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...