Přejít na obsah

varim


FílasFabií

Doporučené příspěvky

tak jestli si ho mel tak rozpadlej a termostat byl otevreny,.... kousicky se ti nekde mohly zaseknout a uz je to v haji protoze to nekde razantne brani prutoku kapaliny a tim padem muzes varit,....

 

zkus koupit novy termostat a uvidis, jestli se to bude opakovat tak moje tvrzeni ze jsou nekde kousky v okruhu a brani prutoku kapaliny nebude asi moc dobra zprava :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak termostat s vikem vymenen a funguje.Ale odeslo tesneni pod hlavou,2 svicka nedava a termostat musim koupit komplet,protoze mezi motorem a termostatem je dira u sroubu.To bych se na to vys....!To je neuveritelne co dokaze pos... plastova krabicka,znicila mi pulku motoru.Vetsinu bych si spravil ale hlavu fakt nedam.Asi mate tucha kolik stojí komplet hlava?(kompl. tesneni,zbrouseni,srovnani atd.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak termostat s vikem vymenen a funguje.Ale odeslo tesneni pod hlavou,2 svicka nedava a termostat musim koupit komplet,protoze mezi motorem a termostatem je dira u sroubu.To bych se na to vys....!To je neuveritelne co dokaze pos... plastova krabicka,znicila mi pulku motoru.Vetsinu bych si spravil ale hlavu fakt nedam.Asi mate tucha kolik stojí komplet hlava?(kompl. tesneni,zbrouseni,srovnani atd.)

A ked si uvaril motor tak určite pozrite utopenu vložku. (presah vložky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše Lukason:srovnání hlavy je skoro všude za 8kil a těsnění pod hlavou vydrží tak 100000km tak by tě to stejně dohnalo.

 

Hlava se dá sehnat i za míň.

 

Jedna se mi válí doma z 50kW fabie :kol-48:

Editováno: , autor: Riper
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No me mekanik rekl 6500 a to ze mozna vic ale zase vim ze to udela dobre.Je to stara skola ale na jednu stranu od Vas vim,ze to jde i levneji.Nemam ted moc prachy tak ze o tom dost premyslim.Ja jsem z Prahy 8 tak kdyby mohl nekdo pomoc budu rad.Ja bych se do toho i pustil sam ale nemam garaz a tak mam proste smulu.Ale vsem dekuji.Beru i dalsi rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam mechanika a rovnace hlavy co mi tohle delal,... menil sem i rozvody a jelikoz nejsem vybavenej moc naradim bohuzel sem si to nemohl nechat udelat,... takze sem to radsi nekomu dal,.... znamymu ... a vedel ze to bude v cajku ;)

 

nicmene, pokud budes chtit muzu ti to domluvit, ale za den to opravdu nebude,... pocitej tak 3 - 4 max,.... motor musi schladnout,... sundat hlavu odvezt na prebrouseni a pak znova montovat,... na vsechno ber co sem vyjmenoval den prace,... protoze to proste ani rychle nejde z duvodu aby se ti nezkroutila hlava jeste vic a hlavne by na motor neslo ani sahnout,... kor v tehlech teplotach ;)

 

    takze jak budes chtit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

komplet kdyby byla ta hlava jenom pocitej tak dvojku

 

jelikoz sem to tam uz mel a bylo to rozebrany nechal sem si vymenit i olej s filtrem samozrejme + rozvody ;) bylo to od znameho takze cena pochopitelne nizsi ;)

 

auto sem tam mel tri dny ;)

 

kdybych mel veci, mozna bych si taky na to trofnul ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...