Přejít na obsah

Záhada na mém Supovi


Drak z Okurkova

Doporučené příspěvky

Zdravím vás všechny, dnes mi Sup trochu zlobil a stala se následující věc. Rozsvítila se mi kontrolka elektroniky motoru a zároveň hláška: SERVIS NYNÍ... Jel jsem do škodovky a ti mi řekli, že auto napíchnou, ať 15min počkám. Jel jsem tedy ještě koupit olej, abych ho dolil. To jsem udělal a hle... Jak kontrolka, tak i hláška nikde. Říkal jsem si, že to byla nějaká náhoda, ale po najetí cca 30km se mi opět rozsvítila kontrolka motoru (hláška servis nyní už ne).

Napadá vás jak se toto může stát? Díky všem a mějte se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jizdni vlastnosti jsou ok. Muzu zkusit na chvilku odpojit baterku? Dnes jsem taky zjistil, ze tam mam moc oleje... Pritom mi auto hlasilo nedavno kontrolu stavu oleje... To vzdy znamenalo, ze ho mam malo... Navic me cekam vymena oleje a sup si vzdy vzal cca 0,7l oleje na 1tis km. Tak kde se sakra vzalo tolik oleje? Davam tam 7l ted jsem dolil 2l, tak nemuzu mit tolik oĺeje. Nemuze byt zavada jinde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 deci na 1000km je rozhodně dost. Ohledně hlášky to chce napojit na VAGínu, tam zjistíš co tu hlášku zapřičiňuje.

Co je v protokolu diagnostiky ze škodovky? Máš smazány všechny servisní intervaly?

Nějaký seznam chybových kódů máš? Mohlo by to být jen třeba čidlo tlaku oleje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...