Přejít na obsah

Prosím o Váš názor


Sinius

Doporučené příspěvky

Osobně si myslím, že pokud by se ten bílý plast nalakoval černě a ten střed by byl v barvě karoserie, že by to vůbec nemuselo vypadat špatně. Tu misku pod klikou bych ale nedával. Problém je, že by tě to ve výsledku přišlo dráž, než prostě hodit kliky do barvy. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musis prijet, vleze ti do kufru (pouze poprve) opise si cislo barvy, zajede ji koupit. Nejaka dobra duse kliky musi vymontovat a on je nalakuje. Na presny cas se optam zitra odpoledne, jedu k nemu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pekný pěkný bobiku sice je to mimo ale kolik by tak stalo caknuti tady toho http://kodemi.xhosting.cz/auto.JPG :)

Edit:Jelikoz jsem u teplic,nevedel by si o nekom kdo to dela tady? I ty kliky ale snad by nebyl problem si udelat výlet :D

Jinak ty kliky od milotecu ale na fabii se nehodej a at je to jaká koliv barva ,.. Já radci kliky v barve auta nebo cerné ,... :p:p

Bobiku diky za odpoved

Editováno: , autor: kodemi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja MB on jeste kousek za MB ;) nebyl jsem u neho, pac nestiham, byl jsem celej den v tahu.... pristi tyden mi to snad vyjde, ale nic to nemeni na tom, ze kliky udela za 600;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...