Přejít na obsah

Klepání (ťukání) v levé přední části vozu - vadný silentblok uložení převodovky


pusher...

Doporučené příspěvky

Hahaha .... řekl bych, že až do března bylo D-čko u obou.

Složitý to není, fakt jen odšroubovat ten torx (zůstane na filtru, nikam nespadne), pak opatrně "vyrvat" fitr směrem nahoru "A JE TO!"

se podivam, zjistim ze tam je spatnej a zacne to klepat :)

radsi to necham byt :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím se jako další do "klubu". Rapid vyrobený 1/14 (najeto 2500km) a silentblok klepe. Dnes jsem byl v servisu, a auto mi vrátili s tím, že je to silentblokem a budou ho měnit. Není na skladě a údajně ho musí objednat pro dané číslo karoserie a bude cca do týdne. Údajně můžu jezdit bez omezení dál a ničemu to nevadí (mně osobně to vadí, protože to docela rve uši). Ale je fakt, že to klepání je celkem tlumený. Žádný velký rámus, ale slyšet to je. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pripajam sa do klubu s vymenenym silentblokom .. new type is H. RM JET trnava rovnako ako Tasum... ak tam niekto pojde staci povedat ze vie ze tam uz predtym boli ludia s rovnakym problemom a staci sa previezt s technikom... ja som tam bol asi 30 minut dokopy, potom som 2 tyzdne cakal na novy diel... a potom vymena cca 45min :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Chtěl jsem si H-čko objednat na moji F2 ve škodovce a už ho zase nemají. Prý bude za cca měsíc...

Tak po necelém měsíci mám Hčko k vyzvednutí. A jak tu už zaznělo, nejspíš ho na skladu ND vůbec nemají a berou ho z výroby. Urgence dodání asi opravdu urychlí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Prosím, abyste svolali to servisů majitele Rapidů, který na reklamaci udávají klepání (ťukání) v levé přední části vozu. Když chcete, tak se hluk neprojeví a když se projeví, už jste se servisu venku. !!!!!!! To se mi líbí ·  · asi před minutou

 tohle jsem napsal na facebook Škody, jsem zvědav, zda to bude řešit. Mám najeto 15000 km a klepání je tam přesně, jak se popisuje tady na fóru. Jako musím říci, že od novýho auta jsem tohle nečekal. Oproti týhle Škodě zlatá Lada 21073i. S tou se projede les a drží pohromadě. Tady s Rapidem se projede pár okrsek a už se rozpadá. Jinak to dělá nejvíc ,když není zahřátý, to auto. TAk nás je kolegové deset, aspoň podle tohohle fóra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím,

osobně žasnu nad tím, že stále některé servisy neví v čem je problém :(( tohle se táhne už od října !!!

já těda měl štěstí, že jsem si to vydupal a mám po druhé výměně již klid.

Budťe na ŠA tvrdí, to auto nestálo 5 Kč !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už mám vyměněno. Dle toho, co mí říkal servisní technik, tak silentblok se vyrábí přímo k číslu karoserie, proto jeho dodání trvá cca 14 dní (u mě bezmála 3 týdny), je masivnější než původní (to nemůžu potvrdit, neviděl jsem původní ani nový). Klepání se do opravy dost zhoršovalo.

Každopádně klepání je pryč a doufám, že to už je to na dlouhou dobu poslední závada Taky mám najeto necelé 4000, tak by od Rapida bylo milé, kdyby nezlobil :)

Editováno: , autor: hruskin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky jednomu ochotnému chlapíkovi, jsem se o tomtu fóru dozvěděl z facebooku. Ještě , že jsem si to včera rozklikl, dnes bych už tam odkaz není. Takže drazí kolegové říkáte, že Vám to ještě nevyměnili? Nebo to nechtějí vyměnit?  A netýká se to pouze motorizace 1.2 TSI 77 kw?

Editováno: , autor: Lada2107
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...