Jump to content

hollywood.2

Uživatel
 • Posts

  238
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

hollywood.2 last won the day on January 31 2013

hollywood.2 had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

hollywood.2's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

38

Reputation

 1. Právě řidič za to mohl měl
 2. Tento měl najeto pouze 3700km,velká škoda
 3. Sem můžete dávat fotky rapidů co skončili
 4. Píši to znova-rapid nemá hlídání prasklých žárovek v SPZ.Mě nesvítilo ani jedno osvětlení spz a žádná kontrolka se nerozsvítila(byli namontovány čínské led žárovky a po dvou letech se odporoučeli).
 5. Osvětlení SPZ nemá kontrolu prasklých žárovek-takže to nemůže dělat.
 6. Pánové,na tuto závadu není ze strany škodovky žádná akce,ani TPI,takže pokud to není slyšitelné technikovi servisu,nic vám nemusí měnit.Přišlo jen upozornění,že bylo změněno číslo dílu toho uložení.
 7. Když máš ovládání na volantu už vlevo a vyměníš volant s ovládáním vlevo i vpravo vše funguje bez jakýchkoliv úprav. :kol-29:Orig.maxidot
 8. Tak pánové teďka už nějakou dobu je v servisech instrukce na kontrolu hlučnosti rozvodů.Takže opáčko výměny připadá pouze máš-li pomocí spec.přípravku na měření prověšení rozvodů-šroubuje se místo napínáku a pak se měří řetěz.Hodnota toho změření musí být více jak 74mm,jinak je řetěz v normě a nic se nemění. Minulí týden jsem měřil dvě auta a taky ráno zarachtal řetěz a hodnoty byly 71,1mm a 72,6mm.Takže v pořádku.Jo a pak ještě po demontáži-výměně: proměřují samotnej řetěz na vytahání a když je v normě vrací ho zpět servisu a neproplatěj jim neoprávněnou výměnu. Teďka to hodně škodovka zpřísnila,takže jak jsou hodnoty z přípravku do 74mm ,tak je rachocení vpořádku. Jak je hodnota nad 74mm-tak se mění horní kolo + spodní kolo na klice se přelisovává a řetěz s napínákem,je to nová sada na opravu.Zatím jsme dělali v servise zhruba troje rozvody od doby měření a to jsem jich měřil hodně. Jo a tohle se vztahuje na všechny motory 1.2Tsi .....motor vyroben do 18.6.2011 .....motor vyroben po tomto datu .....ale i motory na kterých už se měnily rozvody
 9. Tak dneska v práci jsem si dokodoval rozjezd do kopce,protočení ručiček a do menu maxidotu další položku-množství paliva k dotankování.
 10. Zajeďte do servisu a nechte si zkontrolovat verzi SW,já už jsem přehrával SW přes kod zásahu,dokonce se mi tam objevovali závady.Byla sada špatnéhoSW.
 11. Máš mít připojištěný okno a seš vysmátej a nemáš problém
×
×
 • Create New...